zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Slovak Food Festival, najväčší piknik v meste otvorí svoje brány už po ôsmy krát. 1. – 4. Júna sa na Bratislavskom hrade bude už tradične konať najväčší piknik v meste, Slovak Food Festival.

Gastronomická udalosť roka začne štvrtkovým večerom vína, kde si na svoje prídu milovníci tohto lahodného nápoja z rôznych kútov Slovenska a iných krajín. Večerom bude sprevádzať pohodová atmosféra podporená koncertom jazzovej formácie. Počas víkendu sa na pódiu vystrieda niekoľko kuchárskych majstrov. Medzi headlinermi nebude chýbať Slovák Martin Záhumenský a známy český šéfkuchár Zdeněk Pohlreich. Odborným garantom pódiových šou je rovnako ako po minulé roky šéfkuchár Vojto Artz.

Vojto Artz - Slovak Food Festival 2017Organizátori aj tento rok festival rozdelili do niekoľkých zón, pričom nezabúdajú na potreby rodín s deťmi, ale aj záujemcov o zdravý životný štýl. Súčasťou podujatia bude INNOGY zdravá zóna, kde sa vystrieda viac ako desiatka spíkrov venujúcich sa problematike stravovania a životného štýlu a detská zóna s aktivitami pre deti.

Program podujatia Slovak Food Festival je uverejnený na oficiálnom webe festivalu, pričom organizátori posledné detaily stále kreujú. Novinkou tohto ročníka bude charitatívny koncept, ktorý je v štádiu dolaďovania posledných detailov. Viac informácií sľubujú organizátori už v najbližších dňoch.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram