Začína sa konferencia Virtuálna asistentka. Čo všetko môže dať podnikateľom (aj) v gastro segmente?

762
foto: virtualneasistentky.eu

Predstavte si, že ste začínajúca podnikateľka. Popri tvorbe nápadov a samotného konceptu musíte vložiť veľa energie aj do marketingu a online časti práce, ktorá je často neviditeľná, no zaberá veľké množstvo času. Práve pre vás je tu online konferencia Virtuálna asistentka 2023, ktorá sa uskutoční v dňoch 23. – 25. októbra 2023.

Aj konferencie na nejakú nám zdanlivo vzdialenú tému nám môžu dať veľa. Najmä v témach súvisiacich s podnikaním, delegovaním, efektívnym fungovaním či tipmi na online či AI nástroje pre uľahčenie práce. Stále máme veľa možností na vzdelávanie a progres.

Pozývame vás preto na historicky 1. konferenciu pre virtuálne asistentky na Slovensku. Táto konferencia ponúka príležitosť pre všetky VA a online podnikateľky, ktoré hľadajú inovácie, rozvoj, ale aj hlbšie porozumenie pre témy, ktoré s online praxou úzko súvisia.

Čo môžete od konferencie očakávať?

Na konferenciu Virtuálna asistentka 2023 pripravili organizátori hodnotný program šitý na mieru. Vytvorili ho podľa potrieb, ktoré dôkladne poznajú a vedia, že sú užitočné pre osobný aj kariérny rast VA, ale aj pre online podnikateľky.

Účastníci konferencie dostanú link na FB skupinu, kde bude prebiehať organizačná komunikácia. Skupina je zároveň priestor, kde môžete klásť otázky hosťom či prepojiť sa s ostatnými účastníkmi. Prednášky a rozhovory budú v uzavretej členskej sekcii na webe, kam dostanete prístup po prijatí platby. Záznamy budú dostupné do 4.11., teda 10 dní po skončení konferencie.

Program Deň 1:

Veronika Švec Báthory – Čas sú peniaze: Tipy, ako si efektívne manažovať čas a zvýšiť svoju produktivitu

Poznáte to, keď je povinností a plánov viac ako času na ich splnenie? Pozývam vás na inšpiratívnu prednášku o tom, ako si efektívne zapisovať a plánovať svoje úlohy tak, aby sme mali poriadok nielen na stole, ale aj v myšlienkach a aby sme sa mohli naplno venovať všetkému, na čom nám záleží.

Yehuda Tagar – Seba-empatia a hranice v komunikácii

V prednáške vám Yehuda Tagar, ktorý s radosťou využíva služby VA, detailnejšie predstaví empatiu ako neoddeliteľnú súčasť v odvetví VA, odhalí úspešné nástroje v komunikácii s potenciálnym zadávateľom a prezradí 3 tipy pre  zdravé hranice medzi vami a podnikateľom, ale aj čo je tajomstvom dlhodobej udržateľnosti podnikania virtuálnej asistentky.

Katarína Rusňáková – Ktovie, ako myslí Google

Google oslávil 25 rokov. Denne zobrazí výsledky hľadania tri a pól miliard krát. Pomôžem vám porozumieť tomu, ako Google premýšľa a naučím vás, ako zabezpečiť, aby sa práve váš web alebo web vášho klienta zobrazoval na top pozíciách v neplatenom – organickom vyhľadávaní Google. Vstúpte do rýchlokurzu SEO.

Program Deň 2:

Erika Šimková – Trendy v marketingu a ako ich využiť pri tvorbe obsahu na siete

Spoločne sa ponoríme do témy, ako čo najlepšie využiť nové trendy sociálnych sietí pri plánovaní obsahu, v súvislosti s ktorým je neoddeliteľnou témou roku 2023 aj umelá inteligencia. Práve tá nám môže pri tvorbe obsahu pomôcť. Predstavím vám aj potenciál YouTube shorts, pretože videá majú dnes silu ako nikdy predtým.

Mirka Števková – Cena mojej práce verzus sebahodnota?

V rozhovore sa spolu s Gabi zameriame na to, aký má vplyv cena, ktorú si stanovím, na moju sebahodnotu, a ako si ju nastaviť s ohľadom na moje kvality, skúsenosti (aj keď iba začínam). Porozprávame sa o cenách tak, aby sme sa nebáli či nespotili, keď ju máme komunikovať, ale aj na to, čo na cenu našej práce vplýva v rôznych životných cykloch, projektoch, či nastaveniach. Pozrieme sa aj na možnosti získavania nových klientov, sebaprezentáciu.

Palo Hlubina – Využitie AI pre efektívnejšiu prácu virtuálnej asistentky

V rýchlo sa rozvíjajúcom digitálnom svete umelá inteligencia (AI) mení spôsob práce, mení tradičné úlohy, ale tiež prináša nové príležitosti. AI vás môze pripraviť o prácu, ale tiež zvýšiť vašu hodnotu. Kde je ten rozdiel? 

Pozrieme sa, ako využiť dostupné nástroje na to, aby bola AI váš spojenec, ktorý zvláda opakujúce sa úlohy a vy ste sa mohli sústrediť na kritické myslenie, zmysluplné interakcie s klientmi a činnosti s vysokou pridanou hodnotou.

Samuel Spišák za Websupport – Ako si jednoducho vytvoriť webstránku a vyťažiť zo svojho webu čo najviac?

V tomto workshope sa dozviete všetko užitočné pre vstup do online sveta. Pozrieme sa spolu na to, ako jednoducho dostať svoj obchod či vizitku na web, zaregistrovať si vhodný názov webstránky, ale aj ako ušetriť čas a prostriedky pri jej tvorbe.

Program Deň 3:

Nina Novák Áčová – Nezatvárajte dvere pred MLM

MLM nemusí byť pre virtuálnu asistentku strašiakom! Virtuálna asistentka môže svoje služby poskytovať aj vysoko postaveným lídrom, ktorí podnikajú v produktovom alebo službovom MLM. Čo v skutočnosti znamená novodobý inzerát „Ponúkam prácu na doma?“ 

V rámci mojej prednášky si prejdeme aj to, akým prínosom môže byť pre VA nahliadnuť bližšie do sveta MLM podnikania, bez toho, aby sa musela registrovať, alebo predávať. Predstavím vám tipy, ako ponúkať svoje služby lídrom v oblasti MLM, ktorí „si všetko robia sami“.

Katarína Medvecová Plichtová – Úspešné podnikanie VA vďaka jej talentom

V tejto prednáške si povieme, čo sú talenty a prečo je dobré ich poznať čo najskôr. Cez praktické príklady si ukážeme, ako sa môže virtuálna asistentka vďaka poznaniu svojich silných stránok odlíšiť na trhu, mať lepší vzťah so svojimi klientmi, ako komunikovať a predávať. Okrem toho sa pozrieme aj na to, na čo si dávať pozor, aby sme sa nevyčerpali.

Niki Kolesar a Gabriela Revická – Nastavenie spolupráce VA s klientom

Virtuálne asistentky a ich spolupráce sú v stálom vývoji a podľa našich pozorovaní, spätných väzieb, ale aj na základe našich vlastných skúseností vidíme obojstranný problém na začiatku spoluprác. Pochopenie, kde nastáva problém a ako ho riešiť, môže pomôcť VA aj klientovi preplávať úvodným zladzovacím procesom.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
reklama