Neviete, ako si čo najviac uľahčiť vyhľadávanie jedál vo vašom okolí? Menučka za vás tento problém vyriešili. S novou funkciou stačí do vyhľadávača zadať, na aké jedlo máte chuť, a ihneď uvidíte najbližšie reštaurácie vo vašom okolí, ktoré majú túto pochúťku v ponuke.

Vyhľadávanie jedál v ponukách obedov denného menu nikdy nebolo jednoduchšie. Už samotná funkcia denné menu na jeden klik, ktorá umožňovala vďaka lokalizácii okamžité prezeranie denných menu v okolitých podnikoch, bola nesmiernym uľahčením a zrýchlením rozhodovania sa, kam na obed. Prezreli ste si ponuku a vzdialenosť od miesta, kde sa momentálne nachádzate, a voľba bola jasná. Možno ste sa ale ráno zobudili a na mysli ste mali dobre pripravený steak alebo chutne prepečeného lososa. Nevedeli ste, kde by vám ho počas obednej prestávky pripravili? S nami to zistíte.

vyhľadávanie jedál: Neviete, kde dnes majú v ponuke vaše obľúbené jedlo?
Neviete, kde dnes majú v ponuke vaše obľúbené jedlo?

 Pár písmen a hneď viete, kam na obed

Doteraz ste mali možnosť vybrať si reštauráciu podľa lokality či podľa toho, či sa v nej nachádza detský kútik, klimatizácia alebo iné vybavenie. Novinkou je vyhľadanie reštaurácie presne podľa jedla, na ktoré máte chuť. Stačí zadať do vyhľadávača celý názov jedla alebo aspoň jeho časť. Tento filter okamžite prejde všetky denné menu na stránke s vašou požiadavkou a zoradí reštaurácie, ktoré majú hľadané jedlo v ponuke, podľa vzdialenosti, v ktorej sa od vás nachádzajú.

Ako príklad si môžeme uviesť reštaurácie v Bratislave, ktoré majú dnes v dennom menu kuracie prsia na akýkoľvek spôsob. Stačí kliknúť na stránku menucka.sk a prípadne povoliť stránke určiť vašu lokalizáciu.

vyhľadávanie jedál: Vyhľadávanie jedál nebolo nikdy jednoduchšie
Vyhľadávanie jedál nebolo nikdy jednoduchšie

Po zadaní hľadaného jedla do vyhľadávača stačí kliknúť na Hľadať a prehľad reštaurácií s ponukou podľa vašej chuti máte okamžite k dispozícii.

Privítali by ste ďalšie zmeny a vylepšenia na našej stránke? Máte nápady, ako by ste vyhľadávanie jedál a podnikov ešte viac zjednodušili a zefektívnili? Napíšte nám! 

Zdroj foto: pixabay.com, pexels.com, menucka.sk

Pozývame vás na tieto akcie, kde budeme aj my. Radi sa s vami stretneme :)

Vložiť komentár