zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Chutné jedlo či príjemný personál nemusia byť jediným dôvodom, prečo sa budú zákazníci do vašej prevádzky radi vracať. Pekne vyzdobený priestor reštaurácie je taktiež jedným z hlavných aspektov, či bude mať vaše zariadenie nálepku obľúbeného alebo dajú zákazníci prednosť konkurencii. Súčasťou samotnej reštaurácie je i čistý obrus a vkusne doladené prvky stolovania. Vhodne zvolené farebné prevedenie obrusu navyše dokonale dotvorí celkový dojem daného interiéru alebo exteriéru. Viete však, ako sa takýto obrus vyrába a ako zvoliť ten správny? 

Spoločnosť HORECA textil vyrába obrusy z textílii už takmer desať rokov. Za toto obdobie si vybudovala pozitívny status nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Obrusy vyrába v troch rôznych typoch. Najklasickejšie bavlnené majú typické vlastnosti bavlnenej látky, ktorá sa považuje za veľmi kvalitnú. Avšak majú vysokú mieru opotrebenia v dôsledku častého prania a neustáleho používania. Nevýhodou sú i možné žmolky či zažltnutie. Preto ich hoteliéri a majitelia reštaurácií nahrádzajú polyesterovými obrusmi s teflónovou úpravou. Práve teflón zaručuje vysokú mieru odolnosti, dlhú životnosť a minimálnu savosť rozliatych tekutín. Z estetického hľadiska navyše nevyzerajú umelo. Majitelia prevádzok zrejme najviac oceňujú znížené náklady na ich údržbu, keďže ich nemusia tak často prať. 

Horeca textil

Ak však preferujete ešte vyšší štandard, na trhu sú i takzvané zmesové obrusy. Ide o kombináciu prírodnej bavlny a polyesteru. Tieto obrusy spĺňajú aj najprísnejšie kritériá a uspokoja požiadavky i najnáročnejších zákazníkov vďaka stálej farebnosti, rýchlemu schnutiu, zvýšenej odolnosti voči vonkajším vplyvom a ďalším jedinečným úžitkovým vlastnostiam.

Aká je výroba?

Keď sa už rozhodujete pre investíciu do obrusov, určite si zvoľte takú textilnú firmu, ktorej produkty sú osvedčené a odporúčajú ich aj ďalší zákazníci. Dobré meno spoločnosti by malo byť tiež dôležitým kritériom pri vašom rozhodovaní. Ako aj v ďalších odvetviach, aj v textilnom priemysle nájdete mnoho produktov, ktoré sú síce na pohľad kvalitné a esteticky pôvabné, avšak úžitkové vlastnosti a životnosť sú nízke a neefektívne. Dôležité je vybrať si spoločnosť, vďaka ktorej máte istotu, že kupujete kvalitný produkt, ideálne rovno od výrobcu a najlepšie z domácej produkcie.

Horeca textil obrusy

Obrusy od HORECA textil sú vyrábané priamo v šijacej dielni spoločnosti, čo je oproti iným firmám veľká výhoda. Tým pádom sú pod neustálou kontrolou počas celého procesu výroby – od prvotného strihania látky, cez samotné šitie až po záverečné skladanie a prípravu na export zákazníkovi. Vyhnete sa tak špinavým, poškodeným alebo inak deformovaným produktom. Takto vyrobený obrus je v rýchlej dobe dodaný klientovi. Ak potrebujete obrus expresne rýchlo, je možnosť ho vyrobiť aj do nasledujúceho dňa. Záleží od dohody s predajcami. V takomto prípade bezpochyby oceníte aj rovnakú cenu ako pri bežnej objednávke. 

Samotný proces výroby je mimoriadne dynamický. Profesionálni pracovníci spoločnosti dokážu ušiť denne niekoľko stoviek obrusov vo vysokej kvalite a za bezkonkurenčné ceny. Nízka cena takýchto obrusov je preto, lebo spoločnosť HORECA textil nakupuje látky priamo od textilných fabrík. Takto vyrobený obrus je teda pripravený na používanie. Môžete mať istotu, že vďaka kvalitným materiálom a profesionálnej výrobe priamo v sídle spoločnosti dostanete do rúk produkt s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Navyše, jeho jemnosť a príjemný vzhľad ocenia aj vaši hostia. 

Horeca Textil obrusy

Ak teda zvažujete kúpu obrusov v akýchkoľvek rozmeroch a na rôzne typy stolov, spoločnosť HORECA textil vám ušije taký, s ktorým bude spokojný každý majiteľ danej prevádzky. 

HORECA TEXTIL

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom textilu pre hotely, reštaurácie, wellness, ale i predajom nábytku, matracov a ďalších doplnkov za bezkonkurenčné ceny. Výhodou je rýchla a efektívna výroba priamo na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Kompletnú ponuku produktov nájdete na stránke horecatextil.sk. 

Zdroj info a foto: HORECA textil

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram