zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
Ak ešte hľadáte vianočné darčeky, no nechcete siahnuť po niečom prvoplánovom, máme pre vás ideálne riešenie. Darčekový voucher, ktorý vezme vás a vašich blízkych aj po Vianociach na návštevu do bistra Baroza, si vás získa.

Ojedinelý koncept šéfkuchára Petra Slačku spája kvalitné moderné bistro a reštauráciu inšpirovanú gastronomickými dobrotami z rôznych kútov sveta. Ponúka tichú lokalitu, veľa zelene a jedinečnú kuchyňu s rebelským nádychom.

Bistro Baroza je “ona”

Majiteľ a šéfkuchár Peter Slačka nám na otázky odpovedal trochu drzo, veľmi sympaticky a so šibalským úsmevom, čo odráža aj povahu celého podniku. “Baroza je sexy moderné petržalské bistro. Je iná ako ostatné podniky.”

bistro Baroza

O svojom bistre hovorí v ženskom rode a vidno, že má pre neho jeho práca veľký význam. “Je sexy, je iná, hravá, usmievavá, zašitá, útulná a trošku tajuplná,” vymenoval hneď niekoľko vlastností reštaurácie s úsmevom.

Keď sa ho spýtame, akú kuchyňu možno u nich ochutnať, odpovedá jednoducho, že našu. A to presne zachytáva atmosféru bistra – je tak jedinečné, že je ťažko jeho ponuku popísať slovami. “To musíte, zažiť. Ak by som mal povedať jeden dôvod, pre ktorý ku nám prísť, tak je to jasná metafora. U nás to nikdy nie je na misionára.”

Rande, večera s rodičmi, rodinné posedenie – všetko, na čo máte chuť

Zájsť si sem môžete na raňajky, obed alebo večeru s partnerom, rodičmi, rodinou či kolegom – možností je neúrekom. Jednou z dôležitých súčastí bistra je totiž aj veľmi pestro zariadený detský kútik pre najmenších. “Nepodarilo sa nám postaviť jedáleň pre dospelých a ich ratolesti, tak sme kúpili detský kútik,” objasňuje vytvorenie zázemia aj pre rodiny s deťmi.

Bistro Baroza: Detský kútik v bistre Baroza

V detskej časti nájdete naozaj nadštandardne vybavenú interiérovu herňu s certifikovaným holandským preliezkovým domom s kapacitou až 20 detí.

Ekologické a nápadité Vianoce

Určite ste postrehli trend tohto roku – darovať niečo čo najoriginálnejšie, najekologickejšie a v najlepšom prípade zero waste, teda niečo, z čoho nevznikne žiadny odpad. Darčekový voucher Bistro Baroza spĺňa všetky uvedené podmienky a naviac je aj veľmi nápaditý.

Niekedy nie je jednoduché potešiť človeka, ktorý je sebestačný, zárobkovo činný a počas roka si kúpi všetko, čo potrebuje. Ak zároveň nechcete kupovať duplované veci, ktoré obdarovaný beztak nevyužije alebo veci, ktorých využitie je veľmi krátkodobé, toto riešenie je pre vás ideálne. Zahŕňa v sebe poctivý výber, kvalitu, zážitok a čas, ktorý venujete milovanému človeku aj po sviatkoch.

Bistro Baroza

“Budeme sa tešiť, ak sa rozhodnete pre naše bistro. Okrem toho, z vouchera si môžete poskladať rôzne krásne tvary,” odpovedá na záver majiteľ so smiechom na otázku, ako možno kupón u nich využiť.

Chutnú inšpiráciu a viac informácií o bistre Baroza môžete nájsť na Facebookovom alebo Instagramovom profile reštaurácie alebo na www.baroza.sk.

Zdroj foto: www.baroza.sk, Instagram Baroza, Facebook Baroza, pexels.com

Viac originálnych nápadov na darček pre neho aj pre ňu 
nájdete na www.darcekove-vouchery.sk.
zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram