SÚŤAŽ: Vyhrajte 2 vouchery na Zimný festival jedla 2024

364
foto: reštaurácie ZFJ
foto: Canva

Súťaže ste si veľmi obľúbili a my sme si povedali – prečo nie? Preto vždy, keď bude príležitosť, záujem a priestor, prinesieme novú súťaž o perfektné ceny do reštaurácií po celom Slovensku. V tej najnovšej môžete vyhrať 2 vouchery na Zimný festival jedla 2024 v hodnote 2x 35 €.

Ako na to? Pravidlá sú opäť veľmi jednoduché, no nebude to “zadarmo”. Chceme, aby ste sa aspoň trochu zamysleli a v neposlednom rade si poriadne prezreli festivalové menu reštaurácií, ktoré sa zapojili do Zimného festivalu jedla v aktuálnom ročníku.

Ako sa zapojiť do súťaže o 2 vouchery na Zimný festival jedla

Súťaž prebieha na našom portáli Menucka.sk pod linkom menucka.sk/sutaz. Na tomto linku nájdete aj mená výhercov predošlých súťaží a ak budete sledovať naše sociálne siete a odoberať náš newsletter, neujdú vám ani ďalšie súťaže, ktoré pre vás chystáme v krátkom časovom horizonte.

2 vouchery na Zimný festival jedla
foto: reštaurácie ZFJ

Vašou úlohou bude odpovedať na tri jednoduché otázky. Pri každej z nich nájdete okienko, do ktorého môžete svoje odpovede priamo vpisovať. Aké otázky sú to tento raz?

  • Ktorú reštauráciu, resp. ktoré menu z ponuky Zimného festivalu jedla 2024 by ste si vybrali?
  • Ktorý ročník Zimného festivalu jedla v poradí sa koná tento rok?
  • Napíšte nám názvy aspoň troch reštaurácií, ktoré majú v našom článku o Zimnom festivale jedla na začiatku kompletného zoznamu aj prestavenie a fotografiu.

Nebojte sa – nebudete musieť preklikať mnoho stránok a záložiek, aby ste sa k odpovediam dostali. Inšpiráciu môžete čerpať na jednom mieste – KOMPLETNÝ ZOZNAM festivalových menu spoločne s našimi vybranými favoritmi nájdete TU.

Pravidlá a ceny súťaže

Získať môžete 2 vouchery na Zimný festival jedla, konkrétne na trojchodové degustačné menu v reštaurácii podľa vlastného výberu z ponuky Zimného festivalu jedla 2024 v hodnote 2x 35 €.

Zimný festival jedla je oslava chutí zimných mesiacov v tých najlepších podnikoch na Slovensku. Vybrať si môžete spomedzi gurmánskych reštaurácií, ktoré ponúkajú v dňoch 13. januára až 25. februára výnimočne vystavané menu za festivalovú cenu.

Súťaž prebieha od 19. januára 2024 do 28. januára 2024 (vrátane). Výhercu budeme kontaktovať e-mailom a tiež bude jeho meno uverejnené na našej súťažnej stránke menucka.sk/sutaz.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
referencie