Súťaž: o 50 € voucher do reštaurácie Husacina u Galika v Slovenskom Grobe

236

Zapojte sa do našej súťaže, ktorá prebieha priamo na portáli Menučka na menucka.sk/sutaz a staňte sa výhercom 50 € VOUCHERA do reštaurácie v Slovenskom Grobe HUSACINA U GALIKA. Súťaž potrvá od 20.10.2022 do 30.10.2022. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom a tiež bude jeho meno uverejnené na stránke menucka.sk/sutaz

Súťažné otázky:

1. Na čo sa špecializuje reštaurácia Husacina U Galika zo Slovenského Grobu? Stačí napísať stručne napríklad to, čo je uvedené na začiatku webstránky Husacinaugalika.sk
2. Husacie a kačacie hody alebo aj jednotlivé porcie kačky a husi si môžete vychutnať priamo v reštaurácii (aj v samostatných salónikoch) alebo si vyzdvihnúť, alebo nechať si doviesť k vám.
Napíšte nám, čo by ste si vybrali z ponuky reštaurácie Vy ak by ste vyhrali voucher alebo sa rozhodnete využiť jej služby. :) Ponuku nájdete tu.

3. Husacina U Galika ponúka v pracovné dni aj denné menu a okrem husaciny a kačaciny aj pečené prasiatka a špeciálne mäsové misy a tiež je k dispozícii aj možnosť darovať darčekovú poukážku. Napíšte nám, akú zľavu získate v prípade zakúpenia darčekového poukazu? Odpoveď nájdete tu.
zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
Sledujte nás na Facebooku