Štýlové doplnky, ktoré nesmú chýbať v žiadnom podniku

1755
kuchynské doplnky
zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Vždy nám padne dobre, keď sa o nás niekto stará a zaujíma sa o naše potreby. Keď sa vyberieme do baru alebo kaviarne, profesionálne nám pripravia a naservírujú obľúbené nápoje, zatiaľ čo my si užívame jeden druhého v príjemnom prostredí podniku. Čím štýlovejšie doplnky v ňom nájdeme, tým radšej ho budeme navštevovať.

Bez doplnkov to v kaviarni nejde

Je jasné, že dobrú kaviareň spoznáme podľa neodolateľnej vône kávy, nehovoriac o jej chuti. Takú si jednoducho doma nepripravíme, aj keď vlastníme ten najlepší stroj. Prečo? No jednoducho preto, že náš byt nie je kaviareň! Nie je v ňom na výber z množstva pohodlných kresiel a všakovakých kútikov, odkiaľ sa dajú pozorovať ostatní milovníci kávy pri rozhovore, ani sa nevieme zahľadieť na štýlové doplnky, pre ktoré tak radi kaviarne navštevujeme. Stojany na noviny, nápadité osvetlenie, obrazy či kvetináče od výmyslu sveta, a ak je toto všetko vhodne zladené s celkovým dizajnom kaviarne, nie je dôvod si hľadať inú obľúbenú prevádzku.

Nejde predsa len o pitie kávy, ale aj o atmosféru a samotný pocit, ktorý sa nás v kaviarenskom prostredí zmocní. Ani keby ste si spomenuté doplnky do kaviarne zaobstarali k sebe domov, nedosiahli by ste želaný efekt. Do kaviarne predsa chodíme preto, aby sme sa zbavili stereotypu, na chvíľu opustili prostredie, ktoré tak dobre poznáme, a stretli sa pri spoločnom stole s našimi priateľmi. Niektoré podniky dokonca fungujú tak, že štýlové doplnky, ktorými sú vybavené, nevyužívajú len ako dekoráciu, ale aj ako suvenír pre hostí. Za ten si, samozrejme, zaplatia, a môže im potom skrášľovať aj domácnosť. 

Nudu zabijú barové doplnky

Medzi štýlovými doplnkami do kaviarní a barov sa nájde pár elegánov, ale i módnych vychytávok, ktoré dokážu pozornosť zákazníka upútať ešte viac. Uznajte sami – všetko, čo sa blyští alebo svieti, si nás okamžite pritiahne. Barové doplnky si v inom prevedení ani nedokážeme predstaviť. Nemusí hneď ísť o diskoguľu, i svietiace kvetináče alebo LED lampy v tvare kaktusov postačia na to, aby sme sa v bare alebo kaviarni cítili trochu ináč než doma. Či ide o interiér, alebo exteriér podniku, štýlové doplnky možno umiestniť kamkoľvek.

Ste zákazník reštaurácií? Pozrite si aké je dnes denné menu vo Vašom okolí. 

Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie? Pridajte sa na portál Menučka 
a uverejňujte tu Vašu aktuálnu ponuku jedál a denného menu. 
Priama registrácia tu.

Len si predstavte, ako skvelo by chutil váš drink po západe slnka na niektorej letnej terase v bare vo vašom meste, ak by ste postávali popri dizajnovom svietiacom barovom stole, ktorý mení farby… Ako z filmu? Keď vás táto predstava láka, zaiste nie ste jediní. Barové doplnkydoplnky do kaviarní s LED osvetlením môžu mať rozmanité tvary a funkcie, jedny sú dekoráciami, druhé slúžia na odkladanie nápojov alebo napr. na sedenie. Zaobstarajte si ich do vlastnej kaviarne aj vy a presvedčte zákazníkov, že kráčate s dobou. Štýlové doplnky váš podnik spravia neprehliadnuteľným už z diaľky.

Zdroj foto: PR

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram