Spirit by Foodies: Objavte toto fantastické miesto v srdci Žiliny

247
foto: FB Foodies

Pre všetkých, ktorí hľadajú vynikajúce obedové menu, milujú medzinárodné chute, majú chuť podporiť poctivý a moderný podnik a sú hladní po nových gastronomických zážitkoch máme skvelý tip. Ak sa budete nachádzať v blízkosti Žiliny, nájdite si čas na návštevu reštaurácie Spirit by Foodies na Hornom Vale.

Božské trio – jedlo, káva, koláč je presne to, čo charakterizuje moderný koncept Spirit by Foodies v Žiline. Počuli sme na tento podnik samé chvály, a tak sme v ňom počas pracovnej cesty otestovali obedové menu. Odchádzali sme maximálne spokojné.

Svetové jedlá na severe Slovenska

Spirit by Foodies je malý podnik blízko historického centra. Je to však miesto svetového formátu nielen ponukou jedál, ale aj kvalitným školeným personálom a moderným pohodlným priestorom. Jednoducho povedané, je to miesto vhodné na obchodné stretnutia, posedenia s kamarátmi aj rodinné oslavy.

Každý deň majú v ponuke denné obedové menu, v ktorom si môžete vybrať spomedzi šiestich rozličných jedál. Pohybujú sa v cenovej ponuke od 7,50 € do 9,90 € podľa toho, či si vyberiete napríklad vegetariánsku či mäsovú / rybaciu alternatívu. Ku každej porcii denného menu automaticky dostanete polievku dňa. My sme počas našej návštevy ochutnali chrumkavé zemiakové placky a zelené karí, ktoré patrilo k najlepším karí, aké sme mali v živote možnosť ochutnať (bez preháňania).

foto: autorka článku

ODPORÚČAME VÁM:

Ste zákazník reštaurácií?
Pozrite si denné menu v okolí. Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie?
Pridajte sa na portál Menučka
a uverejňujte tu Vaše menu.
Priama registrácia tu.

Milo nás, okrem chuti jedla, prekvapila aj obsluha, ktorá pôsobila skutočne profesionálne a napriek času vrcholiaceho obeda a plnému podniku nás obslúžili prakticky okamžite. K jedlu sme si objednali kvalitný sypaný čaj a zálusk sme si robili aj na kávu, ktorú sme však už nevládali vypiť. Sľúbili sme si, že sa tu na ňu zastavíme nabudúce.

Spirit by Foodies má čo ponúknuť aj poobede

Na kvalitnej káve si totiž dávajú záležať. Koniec koncov, je to jeden z troch pilierov božského tria, na ktoré sa reštaurácia odvoláva. Ako píšu na svojej webovej stránke, “Espresso, ristretto, lungo či cappuccino. Vychutnajte si tú svoju v príjemnom a útulnom prostredí našich reštaurácií. Lahodná chuť a podmanivá vôňa našej kávy si získa srdce každého z vás.” Ak sa tu teda plánujete zastaviť najedení a/alebo v poobedných hodinách, môžete sa tešiť na voňavú kávu a k nej mini dezerty, torty alebo cheesecakey všetkých chutí.

foto: FB Spirit by Foodies

Bonusom, ktorý Spirit by Foodies ponúka, je rozvoz obedového menu a jedál v Žiline a okolí. Robia tak každý pracovný deň v časoch od 11:00 hod. do 20:00 hod. na telefónnom čísle 0903 100 617. Objavte už vopred ponuku tejto výnimočnej reštaurácie svetovej úrovne a pozrite si jej bohatý JEDÁLNY LÍSTOK. My sa už nevieme dočkať, kedy tento podnik navštívime znova.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin