zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Reštaurácia Ferdinand Pub & Restaurant zareagovala na aktuálnu situáciu výnimočnou službou. Rozhodli sa okrem rozvozu – donášky obedového menu a jedál z jedálneho lístka, záujemcom v Handlovej rozvážať aj rúška.

“My máme okrem reštaurácie aj výrobnú firmu so šitím, tak sme operatívne spustili výrobu zatiaľ aspoň základnych rúšok a využili možnosť nášho rozvozu. Rozvozára sme vybavili rúškom a hygienickými rukavicami a včera rozdistribuoval 320 ks). Dnes ľudia potrebujú vo výrobe voľno, ale zajtra od rána vyrábame znova a od 11-tej budeme mat ďalšie nové kusy, tak budeme pokračovať.” povedal nám majiteľ reštaurácie Martin Žabenský

Počas týždňa by mal byť dovezený aj nový kvalitnejší materiál z Nemecka so 100% nepriepustnosťou vírusou, takže budú šiť aj ďalšie typy. Základné rúško sa vyrába zo 100% bavlny alebo zmesových tkanín, prevedenie je dvojvrstvové s možnosťou vloženia ďalšieho materiálu pre lepší účinok (napríklad kúsok z vrecka vysavača). Samozrejme je prateľné takže sa dá následne použiť viac krát.

“Na šitie rúšok sme logicky chceli prejsť aj my a boli sme aj oslovení, keďže sme známi v brandži (preto už máme na ceste aj ten materiál z Nemecka) a reštauráciu sme preventívne uzatvorili pre verejnosť aj keď ešte nebol a ani nie je zákaz. Nápad s rozvozom rúšok bol len logický dôsledok, ako rozvoz využiť aj na tento účel.” dodáva Martin Žabenský

Rozvoz obedového menu, jedál z rozvozového lístka a teda už aj rúška sa budú z reštaurácie Ferdinand Pub & Restaurant rozvážať v pracovné dni od 10,30 do 20,00 a cez víkend od 12,00 do 20,00. Objednávky sú možné telefonicky, ako aj objednávkou s bezkontaktnou platbou cez online aplikáciu Bistro.sk. Rozvážajú v rámci mesta Handlová a okolie. Viac info nájdete aj na facebook stránke reštaurácie.

“Ďalšie lokality už budeme vybavovať priamo z firmy, ale tam asi uprednostníme väčšie objednávky. Kontrahujeme aj kapacity ohľadom šitia, takže tento týždeň by sme mali byť schopní vyrábať rádovo tisícky kusov denne a viac.” upresňuje systém donášky rúšok majiteľ spoločnosti. Objednávky na rúška prijímajú e-mailom na info@mlad.sk, kde je potrebné uviesť kontaktné údaje a následne ich distribúciu zaradia do poradia cez rozvozára reštaurácie.

Aj túto reštauráciu sme pridali do nášho prehľadu menucka.sk/donaska kde nájdete zoznam donášok vo vašom okolí alebo vybranej lokalite a ktorý priebežne aktualizujeme. Vzhľadom na situáciu uverejňujeme ponuky donášok bez poplatku. Ak aj vy poskytujete donášku jedla, pošlite nám o tom informáciu na info@menucka.sk a radi vás tiež zaradíme. Viac info na menucka.sk/donaska-jedla.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram