zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Reštaurácia Ferdinand Pub & Restaurant zareagovala na aktuálnu situáciu výnimočnou službou. Rozhodli sa okrem rozvozu – donášky obedového menu a jedál z jedálneho lístka, záujemcom v Handlovej rozvážať aj rúška.

“My máme okrem reštaurácie aj výrobnú firmu so šitím, tak sme operatívne spustili výrobu zatiaľ aspoň základnych rúšok a využili možnosť nášho rozvozu. Rozvozára sme vybavili rúškom a hygienickými rukavicami a včera rozdistribuoval 320 ks). Dnes ľudia potrebujú vo výrobe voľno, ale zajtra od rána vyrábame znova a od 11-tej budeme mat ďalšie nové kusy, tak budeme pokračovať.” povedal nám majiteľ reštaurácie Martin Žabenský

Počas týždňa by mal byť dovezený aj nový kvalitnejší materiál z Nemecka so 100% nepriepustnosťou vírusou, takže budú šiť aj ďalšie typy. Základné rúško sa vyrába zo 100% bavlny alebo zmesových tkanín, prevedenie je dvojvrstvové s možnosťou vloženia ďalšieho materiálu pre lepší účinok (napríklad kúsok z vrecka vysavača). Samozrejme je prateľné takže sa dá následne použiť viac krát.

“Na šitie rúšok sme logicky chceli prejsť aj my a boli sme aj oslovení, keďže sme známi v brandži (preto už máme na ceste aj ten materiál z Nemecka) a reštauráciu sme preventívne uzatvorili pre verejnosť aj keď ešte nebol a ani nie je zákaz. Nápad s rozvozom rúšok bol len logický dôsledok, ako rozvoz využiť aj na tento účel.” dodáva Martin Žabenský

Ste zákazník reštaurácií? Pozrite si aké je dnes denné menu vo Vašom okolí. 

Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie? Pridajte sa na portál Menučka 
a uverejňujte tu Vašu aktuálnu ponuku jedál a denného menu. 
Priama registrácia tu.

Rozvoz obedového menu, jedál z rozvozového lístka a teda už aj rúška sa budú z reštaurácie Ferdinand Pub & Restaurant rozvážať v pracovné dni od 10,30 do 20,00 a cez víkend od 12,00 do 20,00. Objednávky sú možné telefonicky, ako aj objednávkou s bezkontaktnou platbou cez online aplikáciu Bistro.sk. Rozvážajú v rámci mesta Handlová a okolie. Viac info nájdete aj na facebook stránke reštaurácie.

“Ďalšie lokality už budeme vybavovať priamo z firmy, ale tam asi uprednostníme väčšie objednávky. Kontrahujeme aj kapacity ohľadom šitia, takže tento týždeň by sme mali byť schopní vyrábať rádovo tisícky kusov denne a viac.” upresňuje systém donášky rúšok majiteľ spoločnosti. Objednávky na rúška prijímajú e-mailom na info@mlad.sk, kde je potrebné uviesť kontaktné údaje a následne ich distribúciu zaradia do poradia cez rozvozára reštaurácie.

Aj túto reštauráciu sme pridali do nášho prehľadu menucka.sk/donaska kde nájdete zoznam donášok vo vašom okolí alebo vybranej lokalite a ktorý priebežne aktualizujeme. Vzhľadom na situáciu uverejňujeme ponuky donášok bez poplatku. Ak aj vy poskytujete donášku jedla, pošlite nám o tom informáciu na info@menucka.sk a radi vás tiež zaradíme. Viac info na menucka.sk/donaska-jedla.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram