Reštauráciu Seasons sa oplatí navštíviť v každom ročnom období

3071

Výhľad priamo na hrad zo strechy si zamilujete na prvý pohľad. Je to však len bonus k výnimočne chutnému jedlu a špeciálnym akciám, ktoré nájdete v hotelovej reštaurácii Seasons v centre Bratislavy. 

Hotel, ktorému táto reštaurácia patrí, sa nazýva Hotel Falkensteiner a bez problémov ho nájdete na Pilárikovej ulici číslo 5. Ak by ste nevedeli, kde to je, veľmi ľahko sa zorientujete. Stačí vystúpiť na zastávke Zochova smerom na Petržalku a ste tam. Pohodlné parkovanie pre majiteľov auta je zabezpečené v hotelovej garáži, takže na preplnených parkoviskách nebudete musieť hľadať miesto. Hotel sa môže chváliť až štyrmi hviezdičkami, k čomu nepochybne prispieva aj štýlová a moderná reštaurácia Seasons. Skúsení kuchári vám tu okrem množstva špecialít z dennej ponuky alebo à la carte menu pripravia zo surovín aj jedlo na želanie.

 Raňajky aj pre spachtošov

Nenadarmo sa hovorí, že raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa. Svoje o tom určite vedia aj organizátori jedálneho lístka v hoteli Falkensteiner. Seasons vám ponúka jedny z najbohatších raňajok v našom hlavnom meste. Každý deň sú podávané formou bufetu vo veľkom americkom štýle. Potešené budú aj chuťové bunky vyznávačov zdravého životného štýlu. Dodávatelia reštaurácie sú prevažne z alpských regiónov a všetky mliečne a organické produkty sú v BIO kvalite. Na výber máte z čerstvého bieleho, tmavého, BIO aj bezlepkového pečiva. Raňajky na želanie každý deň až do 11:30! Môžete si teda pokojne užívať nočnú Bratislavu a spať, kým sa vám ráči.

Seasons: Raňajky si užívajte takmer do poludnia
Raňajky si užívajte takmer do poludnia

Základom sú sezónne produkty


ODPORÚČAME VÁM:

Ste zákazník reštaurácií?
Pozrite si denné menu v okolí. Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie?
Pridajte sa na portál Menučka
a uverejňujte tu Vaše menu.
Priama registrácia tu.

V reštaurácii Seasons sa skvele najete v každom kvartáli roka. Ako už z názvu vyplýva, kuchári stavia v každom ročnom období najmä na produkty, ktoré majú k dispozícii čerstvé a v najlepšej kvalite. Na jeseň a v chladnej zime sa tak môžete potešiť vyberanými jedlami z tekvice, diviny, hovädziny, orieškov, dobrého vína či gaštanov. Okrem toho, že vás dobre naladia, vám dodajú v chladných a sychravých dňoch potrebnú energiu. Celú zimnú ponuku à la carte nájdete TU. Aká by to bola reštaurácia, keby neponúkala aj denné menu? Každý deň máte na výber medzi Speed Lunch alebo Premium Speed Lunch – cenovo odstupňovanými trojchodovými menu s vyváženou chuťou a veľkosťou porcií. Menu pozostáva dennodenne z krásne naaranžovaného predjedla, hlavného jedla i sladkého prekvapenia. Kompletné denné menu na aktuálny týždeň nájdete TU.

Seasons: Priestranná a presvetlená hotelová reštaurácia
Priestranná a presvetlená hotelová reštaurácia

Luxusný oddych s výhľadom na hrad

Nepochybnou dominantou nášho hlavného mesta je budova so štyrmi vežičkami – Bratislavský hrad. V každom počasí je naň krásny pohľad. Túto výhodu strategicky využili aj stavitelia hotela Falkensteiner, kde si zo strechy budete môcť vychutnať tento jedinečný výhľad.  Hotel ponúka nielen reštauráciu, ale aj z exkluzívny Bar Gold v lobby časti. Okrem širokého výberu alkoholických i nealkoholických nápojov ponúka Bar Gold aj občerstvenie. Pochutnať si na ňom môžete aj pol hodinu po polnoci. Studené jedlá, šaláty alebo polievky si môžete dopriať v spoločnosti priateľov v nefajčiarskej časti alebo v Cigar Lounge. Okrem klasických a miešaných nápojov nájdete v ponuke opäť aj sezónne drinky meniace sa podľa ročného obdobia. Pre viac informácií o ponuke Baru Gold kliknite SEM

Seasons: Ak máte chuť na niečo tvrdšie, je tu pre vás Bar Gold
Ak máte chuť na niečo tvrdšie, je tu pre vás Bar Gold

Najkrajší výhľad však poskytuje celkom určite Rooftop Lounge na najvyššom poschodí doplnený o terasu, na ktorej zažijete naraz oddych aj romantiku. Panoramatický výhľad na Staré Mesto vyrazí dych domácim i tým, ktorým Bratislava predtým nič nehovorila. Večer s láskou pod hviezdami alebo trochu chladnejší jesenný večer s priateľmi, dekami a dobrým vínom – znie to lákavo, čo poviete? Ako bonus si pre vás Hotel Falkensteiner pripravil aj špeciálne večery pre ubytovaných aj neubytovaných hostí. Rooftop After Work je akcia prebiehajúca každý utorok, stredu a štvrtok od 18:00 do 21:00. V tomto čase si môžete prísť do Rooftop Lounge oddýchnuť a všetky prosecco a pivá budete mať v najlepšej kvalite len za 0,99€.

Seasons: Exluzívny Rooftop Lounge na najvyššom poschodí
Exluzívny Rooftop Lounge na najvyššom poschodí

Reštaurácia Seasons je len zlomok toho, čo Hotel Falkensteiner obsahuje vo svojej ponuke. Právoplatný a hrdý majiteľ štyroch hviezdičiek sa zaraďuje k najlepším hotelom v našom hlavnom meste. Patrí do celosvetovej siete vyhľadávaných hotelov Falkensteiner. Konajú sa v ňom konferencie, súkromné oslavy, ubytovaní sú v ňom slovenskí aj zahraniční hostia. V každom prípade robí dobré meno našej republike ako službami, tak perfekcionistickou a chutnou gastronómiou. Ak budete niekedy v hlavnom meste, pohlaďte svoje zmysly a vyskúšajte sezónne menu alebo iné dobroty v reštaurácii Seasons.

Zdroj foto: falkensteiner.com

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin