leon bratislava
leon bratislava

Nájsť miesto, ktoré je skvelé pre rodiny s deťmi, je občas náročné. Pokiaľ sa však vyberiete do rodinného centra a reštaurácie Leon v bratislavskej Petržalke, čaká na vás skvelé jedlo, rôznorodá zábava aj príjemná atmosféra.

Ak ste z Bratislavy a blízkeho okolia, máme pre vás skvelý tip na to, kam vyraziť so svojimi deťmi za novými zážitkami. Rodinné centrum Leon je totiž miesto, kde nájdete všetko pod jednou strechou – od kurzov plávania cez tanečné lekcie až po nutrične vyvážené jedlo.

V Leon nájdete zdravé jedlo na každý deň

Majitelia reštaurácie Leon vedia, aká dôležitá je vyvážená a pestrá strava pre správny vývoj detí a pre udržanie dobrého zdravia dospelých. Preto sa rozhodli namiesto tradičného obedového menučka zaradiť do svojej ponuky jedlá, ktoré sú vyskladané podľa nutričných odporúčaní. A rodičia si tak môžu byť istí, že svojim deťom aj sebe dajú len to najlepšie.

leon bratislava
Zdroj: Leon

Výber jedál je skutočne rozmanitý, pričom všetky sú varené výhradne z čerstvých a kvalitných ingrediencií. Ceny vás taktiež milo prekvapia, nemusíte sa obávať žiadnych horibilných súm. Práve naopak, za detské menu zaplatíte od 4,50 € do 5,90 € a za menu pre dospelých od 6,40 € do 7,90 €. Okrem klasického, detského či špeciál menučka si môžete vybrať aj zo stálej ponuky, v ktorej nájdete jedlá pre najmenších, raňajky, pizzu, dezerty či chutné smoothie a ovocné šťavy.

Obedové menučko aj cez víkendy

Detské a klasické menučko počas pracovného týždňa je v Leon samozrejmosťou, no určite vás potešia aj svojím víkendovým menučkom. Pokiaľ sa teda so svojou rodinou rozhodnete vybrať sa sem na návštevu, obed počas soboty alebo nedele máte vyriešený.

Od pondelka do piatka si môžete vybrať z 2 polievok, 3 klasických a 3 detských menučiek. Vždy medzi nimi nájdete aj špecialitu šéfkuchára, ktorá je rovnaká počas celého týždňa. Ochutnať môžete jedlá ako grilovaný kurací plátok so zemiakovou kašou, špagety pomodoro, soté na koreňovej zelenine a iné.

Nechajte deti vyšantiť sa

Len si to predstavte – vy s partnerom či s partnerkou budete sedieť na kávičke a koláčiku, nerušene debatovať a kúsok od vás sa budú vaše deti šantiť na rôznych atrakciách. Aj tak to bude vyzerať, pokiaľ sa rozhodnete navštíviť centrum a reštauráciu Leon v bratislavskej Petržalke. Môžete si totiž sadnúť tak, aby ste mali dobrý výhľad na vaše deti, ktoré budú trénovať pri basketbalovom koši či skákať na trampolínach.

Biznis raňajky aj detské oslavy v Leon

Leon je miestom nielen pre rodiny s deťmi, ale tiež pre tých, ktorí chcú nadväzovať nové biznis kontakty či utužiť vzťah so svojimi kolegami alebo firemnými partnermi. Môžete si tu totiž prenajať moderné a reprezentatívne priestory, v ktorých sa nachádza wifi, tlačiareň či premietanie na stenu. Zároveň si môžete objednať raňajky vo veľkom štýle, a tak spojíte príjemné s užitočným. A uvidíte, že vaše firemné nápady budú zas o čosi lepšie.

Aby toho nebolo málo, v priestoroch tohto podniku si môžete tiež usporiadať rodinnú či detskú oslavu. Nemusíte si objednávať žiadne minimálne balíčky, jednoducho vám v Leone vyskladajú oslavu presne podľa vašich predstáv. Kapacita je až 100 osôb, tešiť sa môžete na individuálny prístup a občerstvenie na mieru. Tieto priestory sú zároveň vhodné aj na teambuildingy či firemné večierky.

Pokiaľ teda hľadáte miesto, kde sa dobre najete, oddýchnete si a vaše deti sa tu poriadne vybláznia, Leon je ideálnou voľbou. Vyberte sa sem na rodinné dobrodružstvo a uvidíte, že to neskončí len pri jednej návšteve.

Pozrite sa, ako vyzerajú reštaurácia, detský kútik, Jump park & Ninja aréna či jedlá, ktoré v Leone môžete ochutnať:

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
referencie