Regal Burger Menučka
foto: FB Regal Burger

Ak sa povie skvelý burger, mnohým z nás napadne konotácia práve s franšízou Regal Burger. Aktuálne si môžete dať u nich lahodné jedlo až v 17 prevádzkach na Slovensku a vo dvoch v Prahe. Ako je možné, že ľudia ich burgre tak milujú?

Základ je v tom, že svoju prácu robia dobre. S nadšením a chuťou sa niekam posúvať a inovovať. Vďaka tomu sa stali obľúbenou prevádzkou s burgrami pre stovky Slovákov. Niektorí z nich si Regal Burger zamilovali natoľko, že sa rozhodli otvoriť si ich franšízu.

Keď sa povie Regal Burger…

…začnú sa nám zbiehať slinky. Hneď si predstavíme koncept, ktorý pred viac ako 10 rokmi priniesol na Slovensko kvalitné burgre s hovädzím mäsom. Ľudia si ich prvú prevádzku v Bratislave zamilovali, preto neváhali otvoriť ďalšie a ďalšie.

Regal Burger franšízy
foto: FB Regal Burger

Hovorí sa, že v Regali pripravujú najkvalitnejšie burgre a najlepšie hranolčeky v okolí. A keďže sa dnes nachádzajú na Slovensku až na neuveriteľných 17 miestach, Regal Burger nájdete v okolí prakticky kdekoľvek. S pýchou využívajú iba tie najlepšie suroviny: kvalitné mäso od miestnych farmárov, čerstvé žemle od priamo z pekárne a majonézu s vlastnou receptúrou.

Vo svojich sezónnych špecialitách sa odvážne hrnú do experimentov s rôznymi bylinkami, zeleninou a syrmi. Ich lákavo vyzerajúca vegetariánska ponuka tiež nezostáva pozadu a určite poteší aj tých, ktorí uprednostňujú bezmäsité alternatívy.

Čo nájdete v ich ponuke

V prevádzkach Regal Burger si pre vás pripravili pestré a lákavé menu. Vyznačuje sa kvalitnými surovinami a rôznorodými kombináciami chutí. Či už preferujete klasiku alebo radi experimentujete so zaujímavými kombináciami, toto menu ponúka niečo pre každého milovníka chutného a kvalitného jedla. Nájdete tu:

  • burger v rozličných variáciách
  • burger bowls s netradičnými farbenými kombináciami a hranolčekmi
  • snacky (cibuľové krúžky, samostatné batátové či klasické zemiakové hranolčeky)
  • remeselné fľaškové pivo

Svoju ponuku pravidelne obmieňajú, prispôsobujú trendom a chuťovým preferenciám svojich zákazníkov. Kompletné menu a možnosť objednať si donášku priamo domov nájdete na https://regalburger.com.

Regal Burger franšízy
foto: FB Regal Burger

Ako si otvoriť franšízu Regal Burger

“Ak máte vášeň pre burgre a chcete sa stať súčasťou úspešnej a rastúcej značky, nemusíte hľadať ďalej. Naša franšíza vám ponúka možnosť vlastniť a prevádzkovať vlastnú reštauráciu s burgrami, a pritom profitovať z nášho overeného podnikateľského modelu a podpory na každom kroku,” uvádza na svojej webovej stránke Regal Burger v prehľadne označenej časti “Franšíza”.

Musíte sa však pripraviť na to, že na otvorenie franšízy budete potrebovať určitý vstupný kapitál. Predchádzajúce skúsenosti v gastronómii sú síce vítané, nie sú však nutne podmienkou. Tou je, naopak, chuť učiť sa a láska ku kvalitnému jedlu a podnikaniu.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
referencie