Potrebuje reštaurácia vlastný web? Odpoveď mnohých prekvapí aj poteší

251
potrebuje reštaurácia vlasntý web?

Každý majiteľ reštaurácie musí neustále robiť množstvo rozhodnutí. Medzi ne patrí aj potreba marketingu a reklamy, bez ktorých by v dnešnej dobe len ťažko zaujali svojich nových klientov. Pokiaľ však stojíte pred dilemou, či ísť do vlastného webu, odpoveď znie NIE!

Zostali ste prekvapení z toho, že reštaurácia nepotrebuje svoj vlastný web? Hneď vám to celé vysvetlíme.

Reštaurácia potrebuje byť v online priestore

V dnešnej digitálnej dobe je doslova nutnosťou byť viditeľný online. Platí to aj pre každý typ podniku, od reštaurácie cez bistro až po kaviareň. No byť online neznamená mať nutne vlastný web. Zároveň mať vlastný web neznamená byť viditeľný. Oveľa dôležitejšie ako pekný web je totiž jeho optimalizácia a povedomie, čo však stojí čas aj peniaze. Ideálnou možnosťou je preto vytvoriť a pridať profil svojej reštaurácie na už zabehnutý gastro portál, ktorý združuje podobné prevádzky. Takáto možnosť vám prinesie nových návštevníkov oveľa rýchlejšie ako začínajúci web.

potrebuje reštaurácia vlastný web?
Každá reštaurácia potrebuje byť v online priestore vidieť.

Vymeniť web za profil na menucka.sk?

Podstatné je vybrať si kvalitný portál, ktorý má za sebou roky skúseností a pod sebou reštaurácie z celého Slovenska. Prečo? Pretože budete mať záruku toho, že sa k vám ľudia ľahko prekliknú a dozvedia sa o vás. A presne taký je portál menucka.sk, s ktorým získate množstvo výhod:

  • Vaša reštaurácia bude konečne viditeľná aj pre ľudí, ktorí o vás doposiaľ nevedeli.
  • Budete mať prehľadný profil vášho podniku, ktorého link budete môcť používať aj inde (napr. Google mapy, sociálne siete…).
  • Spolupráca s menucka.sk je finančne výhodnejšia ako správa vlastného webu.
  • Ušetríte množstvo času, ktorý si správa webu vyžaduje.
  • Jednoduché a intuitívne upravovanie profilu, vkladanie fotiek či zmena textu.

Kvalitne vyplnený profil vám nahradí vlastný web

Keď začnete spolupracovať s portálom Menučka, vašou úlohou bude vyplniť si profil. Majte na pamäti, že čím krajšie fotky a pútavejšie texty použijete, tým lepšie. A nezabudnite na možnosť pridávania aktuálnej ponuky či špeciálnych akcií vo vašom podniku. To zákazníci práve hľadajú. Následná úprava, respektíve správa vášho profilu bude úplne jednoduchá a zaberie vám nanajvýš pár minút. No a vy tak nebudete potrebovať žiadne technické know-how, pričom finálny výsledok bude stáť za to.

potrebuje reštaurácia vlastný web?
Spoluprácou s portálom Menučka získate množstvo benefitov.

Ak vyplníte profil vášho podniku poctivo, vo finále získate kompletnú prezentáciu vašej reštaurácie, ktorá bude obsahovať nielen ponuku obedových menučiek, ale tiež kontaktné údaje, popis reštaurácie, prekliky na sociálne siete, fotogalériu či à la carte menu.

Samozrejme, stále platí, že aj samotná webstránka je dôležitou súčasťou akejkoľvek značky, respektíve firmy, no v prípade väčšiny reštaurácií mať vlastný web nie je úplne nevyhnutné. “Niektorým profil u nás nahrádza aj webstránku, lebo obsahuje prehľadne všetky potrebné informácie o reštaurácii. Pre tie, ktoré vlastný web majú, prípadne aktívne komunikujú na sociálnych sieťach je aktívny profil u nás vhodným doplnkom vlastných marketingových a SEO aktivít”, hovorí zakladateľka menučiek Kamila Slašťanová.

Registračný formulár nájdete TU.

Aké ďalšie výhody tým získam?

Okrem všetkých vyššie spomenutých výhod ponúka spolupráca s gastro portálom menucka.sk aj ďalšie online a SEO výhody. Vďaka dlhoročným skúsenostiam chápeme, že byť viditeľný v online priestore dnes už neznamená len to, že ľudia si vedia dohľadať informácie o vás.

Znamená to aj kvalitný, pestrofarebný a natívny obsah na sociálnych sieťach. Našim partnerom v rámci spolupráce poskytujeme priestor na prezentáciu aj tu. Radi navštívime vašu reštauráciu a pripravíme o nej blog nabitý informáciami. Samozrejmosťou k nemu sú posty s fotografiami, stories či reels, ktoré budú odkazovať na váš profil u nás aj na vaše sociálne siete.

Je dôležité mať informácie o svojej reštaurácii spoločne s peknými fotografiami a kompletným menu uverejnené niekde, kde ich ľudia ľahko nájdu. Náš portál takým miestom je a vďaka dynamickej spolupráci a neustálemu, no nenásilnému pripomínaniu sa potenciálnym zákazníkom dostane do povedomia na pravidelnej báze.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
referencie