Pánske kožené bundy – ako si vybrať dokonalý model pre seba?

983

Nadčasový, rockový prvok oblečenia, ktorý dobre poslúži nielen na koncerte! Pánska kožená bunda je nenahraditeľná v každom šatníku: už dávno to nie je len oblečenie pre motorkárov či vojakov. Zistite, ako si vybrať koženú bundu pre seba.

Pánská kožená bunda – známa a obľúbená

Pánske kožené bundy? Koženky sú najobľúbenejšie. Tak sa bežne nazývajú bundy, ktoré boli pôvodne určené na spomínanú jazdu na motorke a vyznačujú sa charakteristickým šikmým zipsom.   A hoci kedysi tvorila len štylizácie s pazúrom, v súčasnosti sa hodí takmer na každú príležitosť.

Pánska kožená motorkárska bunda ani nemusí byť čierna – bundy, ktoré sú v dnešnej dobe obľúbené, sú dostupné v mnohých prevedeniach a farbách.A aká bude vhodná? Každá! Presnejšie, ak pred športovými outfitmi uprednostňujete ležérnejšie možnosti, určite siahnite po koženke. Vyzerá skvele s košeľou: priliehavá aj voľná. Je potrebné vyskúšať koženku v súprave s rolákom, ale aj hladkým tričko.

Expresívnosť takémuto kompletu dodá pánska kožená bunda.

Kožená bunda s kapucňou pre mužov – pre uvoľnených

Preferujete skôr mikinu ako sveter a pred košeľou zvolíte tričko? Kožená bunda s kapucňou by mala byť Vašou voľbou. Pánska bunda tohto typu má často ďalšie lemy alebo pruhy, čo zdôrazňuje športový štýl. Noste ju s joggermi, teniskami a športovými hodinkami.

Pilotka – módna pánska bunda

Na záver si necháme model, ktorý bol prevzatý z vojenskej módy. Pánske kožené bundy s charakteristickým kožušinovým golierom nazývané pilotky majú takýto názov z nejakého dôvodu: nosili ich piloti. Ide o módny, skôr ležérny model, ktorý rozhodne najlepšie vyzerá v duete s bielym tričkom, tmavými nohavicami a leteckými okuliarmi. Ak chcete vyzerať ako hlavný hrdina filmu Top Gun, potom je táto kožená bunda určite pre Vás!

Alebo možno pánska kožená bunda typu bomberka?

Je tu ešte jeden návrh, ktorý rovnako ako jeho predchodca pochádza z vojenskej módy, no má iný, „ľahší“ golier. Toto je určite najuniverzálnejší návrh: môžete ju nosiť ako so svetrom a mokasínami, tak aj s mikinou a teniskami. Nadčasová, na prechodné obdobie ideálna, pánska kožená bunda typu bombera je ponukou pre každého chlapa bez ohľadu na jeho povolanie a záujmy.

Pánska koženka alebo možno kožená pilotka? Výber určite nie je jednoduchý, no sme si istí, že si niečo dokážete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Pozrite sa do svojho šatníka a uvidíte, aké oblečenie dominuje. To Vám pomôže pri rozhodovaní. A pánska kožená bunda za najlepšiu cenu na Vás čaká v predajni Ozonee: https://ozonee.sk/panske-kozenkove-bundy/! Pozývame Vás na nákupy!

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
reklama