Oči jedia ako prvé – ukážte sa!

849
Zdroj: Pexels.com

K novému roku 2022 sme našim partnerom pripravili hneď dve novinky, aby sme im pomohli ešte lepšie osloviť zákazníkov. Tentokrát sme sa vo vylepšeniach zamerali na fotky jedál, keďže aj my veríme, že oči jedia ako prvé a teda kvalitné fotky jedál potešia aj návštevníkov našej stránky. 

Tip: Ak vaša prevádzka ešte nie je u nás, tu sa môžete zaregistrovať.

Fotky denného menu a špeciálnych ponúk

Možnosť uverejniť fotky jedál denného menu sme pripravili už dávnejšie a niektoré reštaurácie túto funkciu už u nás využívajú. Po uvarení môžu svoju ponuku odfotiť, u nás na menucka.sk fotky uverejnia a zákazníci tak okrem informácie čo sa v menu podáva, uvidia aj samotné jedlo, podobne ako to robia na sociálnych sieťach. 

Zdroj: Menučka / Famílja Bistro & Café

Túto funkciu sme vylepšili, a rozšírili. Po novom je možné uverejniť fotku a nastaviť, dokedy sa bude zobrazovať. Teda na fotke nemusí byť len denné menu na aktuálny deň, ale aj týždenná ponuka, špeciálne menu, či dokonca iná grafika, ponuka ktorou chce reštaurácia či donáška osloviť svojich zákazníkov. 


ODPORÚČAME VÁM:

Ste zákazník reštaurácií?
Pozrite si denné menu v okolí. Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie?
Pridajte sa na portál Menučka
a uverejňujte tu Vaše menu.
Priama registrácia tu.

Použitie je samozrejme veľmi jednoduché a fotky sa dajú vkladať aj priamo z mobilu. 

Zdroj: Menučka / Šnyt Beer & restaurant

Fotky v jedálnych lístkoch

Minulý rok sme pripravili nové jedálne lístky v profiloch u nás na Menučkach, aby si zákazníci pohodlne okrem denného menu mohli pozrieť aj kompletné á la carte menučka reštaurácií a donášok u nás.  

Aj tu sme pridali možnosť veľmi jednoducho priamo do lístku vložiť fotky, aby bola ponuka pre zákazníkov čo najlákavejšia. 

Lístok môže teda pozostávať z textového menu a fotiek v jednotlivých kategóriách, alebo je možné pridať fotky na koniec lístka či celý lístok vyskladať z fotiek jednotlivých jedál. Ak má reštaurácia lístok len v podobe grafickej, teda napríklad plagátik, aj tento je možné uverejniť. 

Zdroj: Menučka / Štefánka by Pulitzer

Ak by ste chceli tieto funkcie u nás vyskúšať, ale neviete ako na to, ozvite sa nám, radi poradíme. (info@menucka.sk).

TIP: Po odfotení jedál prostredníctvom mobilného telefónu, môžete fotografie následne veľmi rýchlo a jednoducho vylepšiť prostredníctvom filtrov a rôznych aplikácií, napríklad Snapseed, kde viete veľmi flexibilne zvýšiť svetlo, jas, kontrast, sýtosť farieb, orezať, zostriť atď. Vyskúšajte. :)

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
Sledujte nás na Facebooku