Nový ročník kupónov Up Slovensko

3240
Stravny listok cheque dejeuner
zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Ako býva tradíciou, jedálne kupóny pre rok 2019 spoločnosti Up Slovensko prešli vizuálnou zmenou. V roku 2017 boli zelené, v 2018 sa prezliekli do príjemnej oranžovej farby a ročník 2019 bude hrať svetlo hnedou – kapučínovou farbou. Novinkou je taktiež vizuál na pozadí – tanier s jedlom a príborom nahradila usmiata osoba pri obede. 

Nový vizuál v roku 2019

Pravé horné rohy gastrolístka už klasicky slúžia ako objednávková časť – pomocou nej je možné objednať si jedlo v reštaurácii, v ktorej to vyžadujú vopred. Zamestnanec sa však nemusí ničoho báť – v prípade, že sa mu tento kúsok odtrhne, stravný lístok bude platný aj naďalej. 

Dôležité však je, aby tieto jedálne kupóny nemali porušený čiarový ani číselný kód. Bez problémov si s ním vychutná svoj obed vo viac ako 18 000 zariadeniach na celom Slovensku. Touto novou edíciou kupónov 2019 budú môcť používatelia platiť až do 31. decembra 2019.

Stravné lístky Up Slovensko

Čo robiť s nepoužitými stravnými lístkami 

Ste zákazník reštaurácií? Pozrite si aké je dnes denné menu vo Vašom okolí. 

Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie? Pridajte sa na portál Menučka 
a uverejňujte tu Vašu aktuálnu ponuku jedál a denného menu. 
Priama registrácia tu.

Hoci predchádzajúce vydanie stravných lístkov spoločnosti Up Slovensko platí do 31. decembra 2018, používatelia určite privítajú radu čo robiť, ak im nejaké ostanú i v roku 2019. Nie je žiaden dôvod na obavy z ich prepadnutia. 

Ak zamestnanci nájdu v útrobách peňaženky či na dne kabelky stravné lístky s platnosťou do konca roka 2018, môžu ich odovzdať svojmu zamestnávateľovi. Ten ich následne zašle do spoločnosti Up Slovensko, najneskôr do 18. januára 2019, kde mu vystavia dobropis na danú hodnotu.

Up Slovensko nový vizuál kupónov

Možnosťou je aj jedálna karta

Zamestnávatelia, ktorí by chceli vyskúšať niečo nové a zjednodušiť si administratívu a ušetriť prácu svojim zamestnancom, môžu siahnuť po elektronickej jedálnej karte. Funguje na princípe kreditnej karty, dá sa ňou však platiť iba za jedlo – či už v reštaurácii, bistre, alebo supermarkete. 

Hoci je chránená PIN kódom, platby do 50 € je možné uhradiť i bezkontaktne. Minimálna suma jednej transakcie je zároveň minimálnou nominálnou hodnotou stravného lístka, teda 3,60 €. A maximálna? Tá je obmedzená iba zostatkom na účte svojho používateľa. 

Nový ročník kupónov Up Slovensko

Zvýšenie sumy stravného

V polovici roka 2018 vstúpila do platnosti legislatíva, ktorá upravuje hodnoty stravných poukážok – minimálna hodnota gastráča vzrástla na 3,60 € a maximálna na 4,80 €. 

Chcete sa o stravných lístkoch pre rok 2019 alebo elektronickej jedálnej karte dozvedieť viac? Navštívte internetovú stránku www.up-slovensko.sk, kde na vás čakajú najčerstvejšie informácie. 

Zdroj info a foto: PR – Up Slovensko

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram