Novinka na portáli Menucka.sk: Odteraz u nás nájdete aj tipy na kaviarne v okolí

567
kaviarne na Menučka
foto: Canva

Patríme k milovníkom skvelej kávy, zážitkovej gastronómie a hotelierskych služieb, ktoré stoja za to. Aj preto, že tieto piliere gastra sú od seba navzájom neodlúčiteľné, sme sa rozhodli rozšíriť svoje pôsobenie. Prednedávnom sme spustili novinku – Kaviarne na Menucka.sk, kde nájdete prehľad kaviarní vo svojom okolí.

Na nedávnom česko-slovenskom festivale výberovej kávy Two Coffee Champs, kde sme boli mediálnym partnerom, sme predstavili našu novú sekciu Kaviarne na Menucka.sk. Našim návštevníkom a používateľom aplikácie dáva možnosť využiť portál Menučka aj pri výbere kaviarní.

Aktuálne usilovne pracujeme na iOs verzii, ale vo webovej verzii a v aktualizovanej Android mobilnej aplikácii už túto sekciu nájdete. Vyskúšate ju?

kaviarne na Menucka.sk
foto: Canva

Ako kaviarne na Menucka.sk fungujú?

Veľmi podobne ako vyhľadávanie denného menu v okolí. Postupne do systému nahrávame kaviarne – väčšie či menšie – z celého Slovenska. Aj na základe ich špecializovaných ponúk plánujeme pridávať do aplikácie a na web nové filtre. Vďaka nim si časom budete môcť vybrať nielen kaviarne, ktoré sú blízko, ale napríklad aj také, ktoré majú v ponuke koláčiky, cold brew či napríklad kútik pre deti.

Usilovne pracujeme na tom, aby kaviarne na Menucka.sk fungovali bez problémov a priniesli vám široký prehľad podnikov vo vašom okolí. Zájsť si na dobrú kávu do príjemného prostredia patrí k obľúbeným koníčkom mnohých (aj k našim), preto veríme, že si túto novú sekciu zamilujete a budete ju pravidelne využívať.

kaviarne na Menucka.sk
foto: Canva

Chcete sa k nám pridať?

Základný profil v tejto sekcii ponúkame kaviarňam bezplatne. Na stránke menucka.sk/info-kaviarne nájdete všetky potrebné informácie, ak chcete pridať svoju kaviareň do nášho prehľadu. Naspodku nájdete aj cenník za profily Plus a Premium (spolu s ďalšími výhodami, ktoré takýto platený profil prináša).

Aby sme mohli túto službu už vopred komunikovať návštevníkom festivalu Two Coffee Champs a našim užívateľom, potrebovali sme ju aspoň čiastočne naplniť. Vybrali sme teda spolu asi 100 najlepších kaviarní z rôznych kútov Slovenska. Aktuálne ich v sekcii Kaviarne nájdete najviac z Bratislavy, aby bola ponuka lákavá pre návštevníkov spomínaného festivalu.

Ako sme kaviarne vyberali?

Doteraz najmä na základe odporúčaní ľudí z nášho tímu a recenzií, ako aj na základe tipov od našich užívateľov v nedávnej súťaži na sociálnych sieťach. O týchto kaviarňach sme uverejnili základné informácie – adresa, poloha, kontakty, linky na sociálne siete, web, krátky popis, pár fotografií, otváracie hodiny a náhľadové fotografie… Tak, aby ste sa vy (naši užívatelia) mohli informovane rozhodnúť, ktorú kaviareň v okolí chcete navštíviť.

hľadanie kaviarní na Menucka.sk
foto: Canva

Povedzte to známym

Priestor pre Kaviarne na Menucka.sk je aktuálne otvorený aj pre ďalšie podniky. Snažíme sa zdokumentovať kaviarenskú mapu Slovenska čo najviac, preto ak by ste vedeli o niekom, kto by mal záujem sa k nám pridať, posuňte mu túto informáciu.

Stačí sa u nás jednoducho a bezplatne zaregistrovať a my informácie o kaviarni automaticky uverejníme. Následne budeme kaviareň kontaktovať s ďalšími informáciami. Sekciu síce ešte len rozbiehame, ale veríme, že do budúcna bude skvelým pomocníkom pre ľudí, ktorí budú hľadať miesto, kde si dohodnú stretnutie či kde sa zastavia na dobrú kávu či koláčik atď. 

Pokiaľ sa vám tento nápad páči, poteší nás akákoľvek podpora či zdieľanie. Aby sa o ňom dozvedelo viac ľudí, používateľov a potenciálnych zákazníkov kaviarní.

Máte nápady na vylepšenie? Budeme vám veľmi vďační za akúkoľvek spätnú väzbu – konštruktívnu kritiku aj pozitívny feedback. Napíšte nám na menu@menucka.sk »

kaviarne na Menucka.sk (2)
foto: Canva

Prečo sa pridať na Menucka.sk? Tu je 7 dôvodov

Byť v dnešnej dobe vyhľadateľný, viditeľný a budovať sociálne siete stojí veľa času a peňazí. Ak ste kaviareň alebo reštaurácia, radi vám to uľahčíme a ponúkneme vám množstvo ďalších výhod v rozlične nastavených cenových balíčkoch.

Ďalšie výhody, ktoré profil na Menucka.sk ponúka:

  • Zviditeľníme vás a vašu ponuku – približne 12 000 zákazníkov denne sa s pomocou Menucka.sk rozhoduje, kam sa pôjde najesť, a odteraz si tu nájdu aj ponuku kaviarní.
  • Zvýšenie návštev a tržieb – vašu ponuku objavia noví a pripomenú si staronoví smädní či hladní zákazníci a prídu k vám.
  • Jednoduchosť a praktickosť – nenáročná administrácia, uverejnenie menu za pár sekúnd, grafické upútavky a mnoho ďalšieho.
  • Ideme s dobou – služby neustále inovujeme, na webe aj v mobile. Počúvame našich partnerov a služby prispôsobujeme tomu, čo potrebujú.
  • Ukážeme vašu jedinečnosť – chcete vyniknúť? U nás túto možnosť máte hneď viacerými spôsobmi. Promo foto pod menu, bannerová reklama či článok v našom magazíne vás ukážu svetu.
  • Vždy máme niečo pre vás navyše – spoluprácou s nami získate ďalšie výhody: profil na tematických weboch zdarma, možnosť online objednávkového systému s výbornými podmienkami a pod.
  • Sme tu pre vás – sme slovenská firma, malý tím ľudí s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý sa o vás bude starať s radosťou.
zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
reklama