Novembrová súťaž s Francúzskou reštauráciou hotela Devín

1946
zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Pripravili sme pre vás súťaž s Francúzskou reštauráciou hotela Devín v samom srdci Bratislavy. Hotel sa pýši vyše šesťdesiatročnou tradíciou, ktorá sa začala písať v roku 1954. Povestná Francúzska reštaurácia, ktorej tradíciu si pamätajú i naši prarodičia, ponúka tradičnú slovenskú a bratislavskú pohostinnosť v podobe vynikajúcej kuchyne. Reštaurácia, ktorá bola odjakživa synonymom luxusu, pre svojich hostí pripravila nové á la carte menu, v ktorého ponuke nechýbajú tradičné slovenské jedlá, i – ako napovedá názov reštaurácie – jedlá francúzskej kuchyne. 

Ako novinku reštaurácia ponúka obed u Francúzov, trojchodové business menu v skutočne príjemnej cene 8,90 €. Ponuku business menu nájdete na stánke menucka.sk, priamo na stránke hotela nájdete spomínané á la carte menu, v ktorom nechýba povestný viedenský teľací rezeň, kačacie prsia s lokšou či hovädzia sviečkovica Châteaubriand.

“Dedičstvom” z pôvodného menu je hosťami obľúbený bažantí vývar či Bravčová panenka v tirolskom špeku. Ak chcete ochutnať bryndzové halušky, pripravené špičkovými kuchármi, nech sa páči, Francúzska reštaurácia hotela Devín je pre vás to správne miesto. Hotel poskytuje parkovanie na hotelovom parkovisku zdarma pre hostí reštaurácie i spa centra.

Gratinované ratatouille s liptovským kozím syrom
Gratinované ratatouille s liptovským kozím syrom

Aby ste skvosty francúzskej kuchyne, pripravené tímom pod vedením šéfkuchára Miroslava Milučkého mohli ochutnať aj vy, pripravili sme pre vás súťaž o voucher v hodnote 50 €. Bonusom pre výhercu je vstup pre dve osoby do príjemného hotelového spa centra s bazénom s protiprúdom, fínskou a parnou saunou a oddychovou zónou, ktorej súčasťou je i ochladzovacia kaďa. V rámci vstupu je možné využiť i fitness centrum. Súťaž trvá od 13.11.2015 do 4.12.2015.

Ste zákazník reštaurácií? Pozrite si aké je dnes denné menu vo Vašom okolí. 

Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie? Pridajte sa na portál Menučka 
a uverejňujte tu Vašu aktuálnu ponuku jedál a denného menu. 
Priama registrácia tu.

2015-11-23 19_23_37-Štart

Informácie o našich súťažiach aj s menami výhercov nájdete tu.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram