Nakupujte výhodne školské batohy Topgal

247
zdroj: topgal.sk

Naša firma vznikla už v roku 1993 a pôvodne sme sa špecializovali na koženú galantériu. Výroba nových produktov ale klopala na dvere, a tak sme sa cez turistické batohy dostali práve k špecializáci na školské batohy a doplnky. Na školské batohy sa sústredíme dodnes a zakladáme si na vlastnom zaujímavom a neopozeranom designe produktov. Vďaka nemu naši, nielen malí, zákazníci chodia každý deň do školy o niečo radšej.

O značke TOPGAL

Značka Topgal www.topgal.sk bola založená v Českej republike a od svojho vzniku v roku 1992 sa neustále rozvíja. Jej hlavným poslaním je prinášať na trh produkty, ktoré sú nielen praktické a odolné, ale zároveň esteticky príťažlivé a zdravotne nezávadné. Toto všetko sa odráža v ich širokej ponuke, ktorá zahŕňa školské batohy, tašky, peračníky a ďalšie doplnky.

Pod značkou Topgal sa skrýva niekoľko druhov výrobkov

  • školské batohy, brašny a peračníky pre najmladších školákov predávané pod značkou CHILLI.
  • batohy do školy aj na voľný čas a peračníky z kolekcie STREET.HIT určené pre školákov na druhom stupni ZŠ a študentov.
  • špeciálna kolekcia Euforia, ktorá sa prodáva výhradne v našom e-shope www.topgal.sk – kolekcia zahŕňa školské aj študentské batohy, ako aj batohy a tašky na voľný čas a štylové fashion batohy.
  • doplnky a príslušenstvo ako zástery na výtvarnú výchovu, pršiplášte, boxy na desiatu.

Naša obchodná filozofia

Našim cieľom je predovšetkým perfektná služba pre zákazníka, čo najvyššia kvalita výrobkov, moderný neopozeraný vzhľad a prijateľná cena. To sú základné piliere úspechu našej firmy.
Vďaka tomu sme zákazníkmi hodnotení ako producent kvalitných produktov. Každý rok prinášame nové kolekcie batohov, ktorých vzhľad reaguje na zmenu štýlu, trendov, farieb aj nových výrobných možností. Produkty Topgal nájdete v obchodoch takmer po celej Slovenskej republike v kožených galantériách, papierníctvach, v obchodoch s obuvou.

Sme tu s Vami už 30 rokov

Roku 2023 sme oslávili už tridsať rokov na trhu, čo je určite dôvod k menšej oslave. Aj preto sme natočili video, kde formou krátkeho príbehu popisujeme kto sme, prečo a pre koho tu sme. My sme “školské batohy Topgal”. Našu prácu robíme zodpovedne, s radosťou, pokorou a láskou. A dúfame, že je to vidieť :)

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
referencie