zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Skvelí prednášatelia a hostia z oblasti raw food, bio a eko, všetko TOP profesionáli zo Slovenska aj zo zahraničia. Zdravá strava, raw kulinária, life cooking, raw & bio & nature produkty, superfoods, eko technológie, Taojoga, Joga, Taichi a mnoho ďalších aktivít. Aj taký bude piaty ročník Raw FOOD&LIFE Festivalu v Bratislave organizovaný časopisom BIO&LIFE.

Túto sobotu sa vám oplatí odložiť všetky sobotné práce a navštíviť piaty ročník veľmi príjemného festivalu RAW FOOD&LIFE Fest s domáckou atmosférou. Nechajte sa inšpirovať skutočnými odborníkmi so zameraním na zdravý a vitálny život. Ak ste túžili po zmene a nevedeli ste sa dlho naštartovať, možno vám práve tento festival pomôže s prvými väčšími zmenami. Pridajte sa k nadšencom zdravého stravovanie v CENTRAL PARKU v OC CENTRAL v Bratislave. 

RAW FOOD&LIFE Fest: Pohľad na prednášku, RAW Food&Life Fest 2015
Pohľad na prednášku, RAW Food&Life Fest 2015

Tešiť sa totiž môžete na prednášky TOP profesionálov zo Slovenska aj zo zahraničia. Programom vás bude sprevádzať skvelá moderátorka Andy Pavlík Timková, o tom aký je „RAW FOOD –cesta ke zdraví a radostnému bytí“ vám porozpráva Dita Křížková z Českej republiky. Dieťa zdravé – stále hravé, prednáška o stravovaní detí bez varenia – od priekopníkov RAW stravovania na Slovensku – reštaurácie Bemba. Proč je RAW kokosový olej tak jedinečný? O tom Vám porozpráva Kateřina Slívová z Naturescare (Česká republika). Určite si nájdete čas na skvelú prednášku Silvie Horeckej z Terapia jedlom, ktorá odprezentuje koncept Mercado a Mlska, jednodruhové potraviny, varenie bez polotovarov a špecifické suroviny z portfólia MEDUSA GROUP.

Neobíďte ani ďalšie zaujímavé prednášky o ekologickom upratovaní s Jarmilou Hajnou a Tiborom Schatzelom z Tierra Verde. S Petrom Planietom sa dozviete, ako diagnostikovať zdravie a liečiť podľa piatich elementov. S Radom Hovorkom sa naučíte, ako si jogou zlepšiť trávenie. Hladní ale tiež neodídete, pripravená je aj kuchárska show s drogériou dm, ktorá je jedným z hlavných mediálnych partnerov. Špičkoví kuchári z Bemba restaurant vám predvedú svoje umenie v raw príprave jedla. Zoznámite sa s nepreberným množstvom superfoods či bio produktov, v predajných stánkoch vám svoje dobroty ponúknu nielen lokálni pestovatelia ovocia a zeleniny. A keďže k zdravému životu patrí nielen zdravé jedlo, ale aj pohyb, návštevníci budú mať možnosť vyskúšať si rôzne druhy cvičení, ako je napríklad Joga či  Taojoga, a to priamo s majstrami výučby.

RAW FOOD&LIFE Fest: Spoločné cvičenie jogy, RAW Food&Life Fest 2015
Spoločné cvičenie jogy, RAW Food&Life Fest 2015

O skvelé ceny a prestížne RAW ocenenie sa bude súťažiť v 5. ročníku súťaže o najlepší produkt festivalu. Po fantastickej účasti v minulom ročníku sa otvára aj V. ročník súťaže amatérov v RAW CAKE, ktorý vyberie erawdovaná porota. Záujemcovia o registráciu do súťaže, prihláste sa na adresu hagarova@bioandlife.sk.

VSTUP VOĽNÝ.

Kompletný program festivalu:

Oficiálne otvorenie a príhovor – moderuje Andy Pavlík Timková a Andrej Čajko
čas: 10:00 – 10:10

 

 

 

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram