Menučka newsletter
foto: Menucka.sk

Menučka newsletter vychádza pravidelne každý piatok, pričom v ňom nájdete prehľad všetkých vypublikovaných článkov, ktoré sa v danom týždni objavili v našom magazíne. Prečo by ste mali kliknúť na ODOBERAŤ?

Čakajú na vás rozhovory so zaujímavými osobnosťami (nielen) zo sveta gastro, rôzne prehľady reštaurácií, tipy na to, kam sa ísť najesť aj iné zaujímavé témy, napríklad o vplyve potravín na zdravie, spánok či množstvo aktualít zo sveta.

Menučka newsletter znamená, že vám už nič neujde

Najväčším benefitom, ktorý získate s odberom Menučka newsletter je pravidelný prístup k najnovším informáciám. V samotnom magazíne vám totiž ľahko môže niektorý z článkov ujsť, no keď si vždy v piatok otvoríte mail, na jednom mieste budete mať všetko podstatné. A vám už len stačí vybrať, do čítania ktorého z článkov sa pustíte.

Rozšírite si obzory a všeobecný prehľad

Newsletter slúži nielen ako zdroj informácií zo sveta gastra a reštaurácií, ale aj ako prostriedok k lepšiemu všeobecnému prehľadu. V Menučka magazíne totiž nájdete množstvo zaujímavých článkov a informácií, ktoré sa len tak hocikde nedočítate. A aby vám nič z toho neušlo, newsletter je perfektná pomôcka.

Pridajte sa do komunity gastro nadšencov

Milujete dobré jedlo, často sa rozprávate o jedle či o obľúbených reštauráciách a pravidelne si googlite, kam pôjdete na obed či večeru najbližšie? Tak to ste presne človek do našej partie! My sme totiž úplne rovnakí a jedlo je téma, o ktorej by sme mohli písať aj čítať neustále. Tak sa k nám pridajte práve prostredníctvom odberu newslettra.

Keď píšeme prehľady, tipy či rôzne recenzie na konkrétne reštaurácie, môžete sa spoľahnúť na našu osobnú skúsenosť s nimi. Do prehľadov vyberáme reštaurácie vždy poctivo a precízne, aby sme vám odporučili len to najlepšie z najlepšieho. A tak sa prostredníctvom newslettra ľahko prekliknete na článok o tom, kam na business obed v Bratislave alebo kde v Nitre si dať naj burger.

Odberom newslettra nám ukážete podporu

Robíme to pre vás a z radosti z toho, že vám môžeme pravidelne prinášať informácie zo sveta gastra. Preto je pre nás nesmierne dôležitá vaša podpora a spätná väzba. Čím viac odoberateľov newslettra máme, tým väčšiu chuť máme písať ešte viac článkov, robiť viac rozhovorov či hľadať viac zaujímavých reštaurácií. Ďakujeme!

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
referencie