LINDNER HOTEL GALLERY CENTRAL oslávil 5. výročie na Slovensku

1356
Andreas Knab, generálny riaditeľ HOTEL LINDNER GALLERY CENTRAL a Martin Šramko, CEO Immocap Group, krájajú narodeninovú tortu

Štýlový štvorhviezdičkový LINDER HOTEL GALLERY CENTRAL oslávil 5. výročie pôsobenia na Slovensku. Počas tohto obdobia sa zaradil medzi vyhľadávané hotely v Bratislave ako pre domácu tak i pre zahraničnú klientelu. Svojimi profesionálnymi službami a jedinečným prístupom vytvoril zázemie mnohým biznis klientom, hokejovým reprezentáciám, vrcholovým športovcom či známym osobnostiam slovenského i medzinárodného šoubiznisu.

Andrea Zimányiová
Na oslave narodenín hotela vystúpila aj famózna speváčka Andrea Zimányiová

Na narodeninovú oslavu hotela prišlo niekoľko desiatok pozvaných hostí, ktorí si užili atraktívny program do skorých ranných hodín. Oslava 5. výročia sa niesla v znamení zábavy a chutného jedla. Príjemným večerom sprevádzala moderátorka Vera Wisterová. O vynikajúcu náladu sa počas večera postarali speváčka Ivana Regešová a skupina Star Dance, známa speváčka Andrea Zimányiová a Life Sax & DJ. Na záver všetkých hostí prekvapila špeciálna torta od finalistky súťaže MasterChef Michaely Králikovej. 

„S naším pôsobením na Slovensku sme mimoriadne spokojní. Hotel si tu našiel množstvo spokojných návštevníkov, ktorí sa k nám radi a pravidelne vracajú. Všetci sa už teraz tešíme na ďalšie obdobie, počas ktorého našim hosťom opäť prinesieme množstvo noviniek a prekvapení,“ uviedol Andreas Knab, generálny riaditeľ LINDER HOTEL GALLERY CENTRAL.

Hotel si obľúbili domáce aj svetové osobnosti

Od otvorenia štýlového štvorhviezdičkového hotela ubehlo päť rokov, počas ktorých jeho ubytovacie služby využilo aj množstvo známych osobností. Medzi spokojných návštevníkov hotela patria známi hudobníci ako napríklad Tomáš Klus, Katarína Knechtová Michal David, Helena Vondráčková či Lucie. Komfort a prvotriedne služby si vychutnali aj úspešné slovenské olympioničky Petra Vlhová či Anastasia Kuzminová. Nezabudnuteľným hosťom v hoteli bola aj svetoznáma formácia Boney M. 


ODPORÚČAME VÁM:

Ste zákazník reštaurácií?
Pozrite si denné menu v okolí. Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie?
Pridajte sa na portál Menučka
a uverejňujte tu Vaše menu.
Priama registrácia tu.

Príhovor generálneho riaditeľa HOTEL LINDNER GALLERY CENTRAL Adreasa Knaba

Kulinárske špeciality 

LINDNER HOTEL GALLERY CENTRAL je známy nielen svojim dizajnovým a moderným ubytovaním a špičkovými službami, ale aj kulinárskymi špecialitami. Executive Chef Martin Šišolák pôsobil a varil v 14-tich európskych štátoch vrátane Francúzka v oblasti Provence a Cote de Azur. Jedinečné skúsenosti každodenne pretavuje do unikátnych kulinárskych menu, aby potešil svojich hostí netradičným zážitkom.  

O skupine Lindner Hotels & Resorts 

Skupina Lindner Group na čele s rodinou Lindner je v hotelovom biznise už  viac než 40 rokov. Hotelový reťazec založil Otto Lindner v Düsseldorfe ešte v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. V súčasnosti prevádzkujú 36 hotelov v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Belgicku, Španielsku, Českej republike a na Slovensku. Moderné hotely v sebe spájajú biznis priestory, luxusné SPA a fitness rezorty. Skupina Lindner Group ponúka až 4800 izieb a o maximálny komfort hostí sa stará až 2 400 hotelových zamestnancov.  

Zdroj info a foto: PR – SKPR STRATEGIES, s.r.o.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
Sledujte nás na Facebooku