Kulinárske darčekové poukážky sú dokonalým zážitkovým darčekom

3959

Ak hľadáte originálny darček “na poslednú chvíľku”, máme pre vás skvelý tip. Darčekové poukážky do kvalitných reštaurácií sú darček, ktorým potešíte obdarovaného hneď dvakrát – prvýkrát pri darovaní a druhý pri jeho uplatnení. Ak túto skvelú ponuku s bohatým výberom hľadáte na jednom mieste, stránka Darčekové vouchery je určená práve pre vás. Pestrú ponuku môžete využiť nielen teraz, v hektickom predvianočnom období, ale i počas celého roka, ako darček k sviatku, svadobný dar či milé poďakovanie.

Nákup poukážok je možný i zo zahraničia, takže ak chcete potešiť príbuzných a práve sa nachádzate v cudzine, darčekový voucher je ten pravý darček pre vás. Podľa vášho výberu je možné poukážku doručiť e-mailom alebo elegantný voucher doručiť priamo na vami zvolenú adresu prostredníctvom kuriéra.

Pre romantikov

Aj pre romantikov nájdete na portáli darcekove-vouchery.sk ten správny darček. Nielen atmosféra Tatier, ale dokonalá pozornosť obsluhy – vrátane šéfkuchára – poteší toho, koho obdarujete poukážkou do Gašperovho mlyna v Batizovciach. Jedlo, servírované nielen na tanieroch, ale i na rôznych prírodných materiáloch poteší nielen chuťové bunky ale i oči každého gurmána. V nádhernom prostredí historického mlyna si hostia vychutnajú čo najviac lokálnych potravín či chutného slovenského vína.


ODPORÚČAME VÁM:

Ste zákazník reštaurácií?
Pozrite si denné menu v okolí. Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie?
Pridajte sa na portál Menučka
a uverejňujte tu Vaše menu.
Priama registrácia tu.

Reštaurácia Hradná hviezda na západnej terase Bratislavského hradu ponúka nielen výborné jedlo, ale i elegantný interiér. Napriek noblese sa nestráca ani pocit domácej pohody a priateľskej atmosféry. V ponuke darčekových voucherov nechýba ani jej sesterská reštaurácia v uličkách podhradia, s dlhoročnou tradíciou – Modrá hviezda.

I romantikov mimo hlavného mesta viete potešiť gurmánskym darčekom. V reštaurácii hotela Sobota, ktorý sa nachádza v Poprade – Spišskej Sobote ponúkajú kvalitné stravovacie služby. To všetko v romantickej atmosfére v podhorí našich veľhôr, pri praskaní dreva v kozube.

Pre milovníkov tradície

Ak hľadáte darček pre milovníkov tradičnej kuchyne či pre starých rodičov, skúste poukážku do reštaurácie Savoy hotela Carlton v Bratislave. Reštaurácia, ktorá desaťročia dotvárala atmosféru Bratislavy, dnes pokračuje v tradícii pod taktovkou šéfkuchára Jozefa Risku. Staré časy pripomínajú fotografie starej Bratislavy slovenského fotografa Karola Kállaya.

Pre milovníkov klasickej prešporskej kuchyne nájdete kulinársky darček i mimo centra mesta  – na začiatku Petržalky. Potešte ich voucherom do novej reštaurácie Grunt, ktorá si pre chuťové poháriky klasikov pripravila nostalgické chute a klasické recepty v modernom štýle.

Iba 4 km od centra Košíc, v lone prírody sa nachádza hotel Bankov**** so štýlovou reštauráciou Lujza restaurant. Hotel má úctyhodnú  147-ročnú tradíciu v poskytovaní ubytovacích i stravovacích služieb. Poukážka do reštaurácie preto poteší nielen milovníkov tradícií ale i histórie, milým benefitom pre obdaroveného bude i príjemná rodinná atmosféra.

Pre fanúšikov modernej gastronómie

Naopak, aj nadšenci modernej gastronómie si vďaka darčekovým voucherom prídu na svoje. Ak hľadáte darček pre niekoho takého, zvoľte poukážku do bratislavského bistra a reštaurácie Baroza. Spojením reštaurácie a bistra vznikol originálny a ojedinelý koncept šéfkuchára Petra Slačku. Nebojte sa podarovať voucher do Barozy i rodinkám s deťmi, v ich naozaj veľkorysom detskom kútiku sa zabavia i tí najnáročnejší návštevníci reštaurácie – deti. Vďaka premietaniu diania v kútiku na obrazovky v reštaurácii majú rodičia svoje ratolesti neustále na očiach.

Prekvapením je i Liviano restaurant. Túto luxusnú reštauráciu nájdete tam, kde by ste ju nečakali – priamo v centre Petržalky. Tak, ako sme boli milo prekvapení my, bude i ten, koho potešíte voucherom do tejto reštaurácie. Menu, pripravené pod pozorným dohľadom šéfkuchára Martina Miklošíka, je naozaj hodnotným darčekom pre každého gurmána.

V malokarpatskej vinárskej oblasti môžete priateľom či známym podarovať voucher do luxusného Mlyna 108 v Modre. Týmto darčekom istotne potešíte i najnáročnejších gurmánov.

Darčekové poukážky pre milovníkov exotiky

Máte medzi najbližšími či priateľmi milovníkov exotickej kuchyne? Podarujte im poukážku do peruánskej reštaurácie Casa Inka – v našich končinách unikátnej exotickej reštaurácie. Dnešná peruánska kuchyňa je unikátna tým, že spája pôvodnú peruánsku s chuťami a prísadami prinesenými španielskými, talianskými, čínskymi a japonskými prisťahovalcami.

Z opačného kulinárskeho sveta ponúka svoje špeciality Mama´s Panasian Restaurant. Tento darček poteší nielen milovníkov sushi. Bohatý výber jedál ázijskej kuchyne umne dotvára napríklad foie gras či steak z tuniaka.

Modernú zážitkovú kuchyňu, inšpirovanú európskymi regiónmi alebo exotickú thajskú kuchyňu v reštaurácii LemonTree a Sky restaurant v bratislavskom Starom meste. Lemontree je prvou reštauráciou, ktorá sa môže pochváliť unikátnym ocenením Thai Select Premium, ktoré udeľuje vláda Thajského kráľovstva thajským reštauráciám mimo územia Thajska. Ocenenie je zárukou, že pokrmy sú pripravené z autentických surovín vo vysokej kvalite.

Pre každého niečo

Pre tých, čo obľubujú burgre majú darčekové vouchery tiež pestrú ponuku. Na výborných burgroch rôznych variácií si môžu pochutnať v napríklad bratislavskej reštaurácii BeAbout ktorá je nimi priam preslávená. Alebo skvelým darčekom môže byť aj večera v známych reštauráciách Pulitzer a Pulitzer u zlatého jeleňa priamo v centre Bratislavy. Tie sú známe širokou ponukou, priateľskými cenami aj personálom.

Pre spojenie dobrého jedla s príjemným oddychom vo wellness môžete zvoliť kombináciu poukazu do reštaurácie i do wellness centra. Okrem už spomínaného hotela Bankov v Košiciach túto skvelú kombináciu ponúka i W hotel v bratislavskej Devínskej Novej Vsi.

Zdroj fotografií: darcekove-vouchery.sk

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
Sledujte nás na Facebooku