Kontakt

Ak máte tip na článok, viete o zaujímavej gastro akcii, mieste, reštaurácii, produkte, príbehu, či človeku o ktorom sa oplatí napísať, alebo sami by ste mali záujem aby sme o vás napísali, dajte nám o tom vedieť na magazin@menucka.sk. Ďakujeme vám vopred za všetky tipy.

Menučka Magazín ISSN 2644-5913

Vydavateľ:
Sisteo s.r.o.
Svätoplukova 20
90201 Pezinok

Zodpovedná osoba / šéfredaktor: Kamila Slašťanová
Mobil: 0905 759 691
Email: kamila@menucka.sk

Redaktori:
Kamila Slašťanová
Simona Bagová
Martina Gahérová

Nachádzate sa v magazíne, ktorý je pridružený ku gastroportálu Menucka.sk. Portál Menucka.sk je zameraný na rýchle a jednoduché sledovanie ponuky denného menu a obedov reštaurácií v okolí aktuálnej polohy zákazníka, alebo vyhľadanej lokality. K dispozícii sú aj kontakty a ďalšie informácie o reštauráciách a možnosť filtrovania ponúk podľa určitých kritérií (ako donáška, business menu, vegetariánske menu,…) ako aj podľa jedla, ktoré je aktuálne v ponuke denného menu.

V magazíne píšeme o rôznych zaujímavostiach zo sveta gastronómie, reštaurácií, jedál a nápojov či iných gastro produktov a služieb. Snažíme sa písať pozitívne o tom, čo je dobré a kam sa oplatí zájsť na dobré jedlo, o tipoch na zaujímavé akcie a miesta ktoré odporúčame navštíviť, spovedáme zaujímavých ľudí ktorí sa pohybujú v oblasti gastronómie, alebo aj v iných oblastiach a sú ochotní nám prezradiť niečo o svojom vzťahu k jedlu, vareniu a reštauráciám. Tiež tu dávame priestor na prezentáciu partnerským reštauráciám z portálu Menucka.sk a tiež rôznym iným zaujímavým počinom (produktom a službám) v tejto oblasti. Ak máte tip na niečo zaujímavé, netradičné, prospešné či inak atraktívne z tejto oblasti, o čom sa oplatí napísať, dajte nám o tom vedieť.

 

Web: menucka.sk, menucka.sk/magazin, facebook.com/menucka

Ďalšie projekty:
darcekove-vouchery.sk
umelecka-agentura.sk