Kde osláviť úspešné promócie v Bratislave? Odporúčame tieto reštaurácie

16911
zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Promócie sú udalosťou, ktorú vy i vaši blízki prežívate veľmi emotívne. Po ťažkých štátnych skúškach a prebdených nociach ste si konečne vydýchli, v rukách budete držať vytúžený diplom a celý svet s možnosťami sa pred vami otvára. Osláviť takýto deň treba naozaj výnimočne. Ak ste študovali v našom hlavnom meste, vyberte sa do jednej z týchto reštaurácií a dochuťte svoj úspech skvelým jedlom.

Rybársky cech nadväzuje na dlhú tradíciu

“Kuchyňa, ktorá nadväzuje na tradíciu Bratislavského podhradia z dôb, kedy bol pre jeho obyvateľov Dunaj a jeho ľavý breh ich živiteľom. Kuchyňa, kde spoznáte ako chutí tatarák z kapra so zaúdeným pstruhom, úhor na červenom víne, ale aj stredomorské jedlá z rýb a rybacích špecialít.” Takýto popis môžete nájsť na stránke reštaurácie, ktorá sa môže chváliť vynikajúcimi jedlami nielen z oblasti rybacích špecialít. Rybársky cech má pre svojich záujemcov s čerstvým vysokoškolským titulom pripravené tiež špeciálne menu, ktoré nájdete TU.Taliansko-slovenský tím kuchárov pre vás pripraví len to najlepšie, aby ste odchádzali maximálne spokojní.

promócie v Bratislave: Rybársky cech, Žižkova 1/A, Bratislava, foto: www.rybarskycech.sk/galeria/127-interier-restauracie
Rybársky cech, Žižkova 1/A, Bratislava, foto: www.rybarskycech.sk/galeria/127-interier-restauracie

Reštaurácia Kozia brána zaujme najmä tradičnou českou kuchyňou

Reštaurácia s príznačným názvom Kozia brána sa nachádza na Kozej ulici v Bratislave a ľudia, ktorí tu boli, si ju nevedia vynachváliť. Spokojní boli najmä s personálom, ktorý vždy dokázal vyjsť v ústrety, keď to najviac potrebovali, ako aj s jedlom. Ak si chcete pochutiť na tradičných českých dobrotách, preferujete kvalitné pivo alebo túžite po horkastej káve po obede, to všetko v Kozej bráne nájdete. Použité suroviny, skladba jedál a postupy pri ich príprave zodpovedajú princípom zdravej a vyváženej stravy vhodnej aj pre diabetikov a celiatikov. Špeciálne promočné menu reštaurácie nájdete aj na našej stránke menucka.sk/koziabrana

promócie v Bratislave: Reštaurácia Kozia brána, Kozia 21, 811 03 Bratislava-Staré Mesto, foto: koziabrana.sk/sk/o-restauracii/interier/
Reštaurácia Kozia brána, Kozia 21, 811 03 Bratislava-Staré Mesto, foto: koziabrana.sk/sk/o-restauracii/interier/

Penzión Berg má tiež v ponuke špeciálne promočné menu

Ste zákazník reštaurácií? Pozrite si aké je dnes denné menu vo Vašom okolí. 

Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie? Pridajte sa na portál Menučka 
a uverejňujte tu Vašu aktuálnu ponuku jedál a denného menu. 
Priama registrácia tu.

Konkrétne reštaurácia tohto penziónu, ktorý vám v prípade núdze poskytne aj luxusné ubytovanie. Reštaurácia vyniká estetickým vkusom – ukážkový interiér a zaujímavý riad a doplnky dodajú vašej oslave akýsi zvláštny glanc. Reštaurácia penziónu Berg si pre vás tiež pripravila slávnostné promočné menu reprezentované tromi chodmi a prípitkom, a tak ak sa rozhodnete práve pre ňu, tešiť sa môžete napríklad na panenku na grile alebo plnené kuracie prsia s parmskou šunkou. Ani tu nesmie chýbať lahodný dezert, aby bol váš deň dokonalý.

promócie v Bratislave: Penzión Berg, Údernícka 24, 851 01 Bratislava, foto: www.penzionberg.sk/sk/penzion/fotogaleria/
Penzión Berg, Údernícka 24, 851 01 Bratislava, foto: www.penzionberg.sk/sk/penzion/fotogaleria/

Reštaurácia Galéria vyhovie vašim požiadavkam

Po individuálnej dohode si v krásne prírodne zariadenej reštaurácii Galéria môžete objednať špeciálne zostavené menu, alko, nealko a veľmi radi vyhovejú aj vašim iným požiadavkám. Podnik na Mierovej ulici získava veľmi dobré referencie a v hodnotiacich rebríčkoch dosahuje takmer plný počet. Zákazníci si pochvaľujú príjemný a ľudský prístup, možnosť dohody, flexibilnosť a v neposlednom rade veľmi chutné a pekne naaranžované jedlo. Ak máte radi podniky spojené svojím interiérom s matkou prírodou alebo ste študovali prírodné vedy, voľba jasne padá na reštauráciu Galéria.

promócie v Bratislave: Reštaurácia Galéria, Mierová 4, 821 05 Bratislava-Ružinov, foto: www.facebook.com/galeriabratislava/
Reštaurácia Galéria, Mierová 4, 821 05 Bratislava-Ružinov, foto: www.facebook.com/galeriabratislava/

Rudolfinum vás pohostí ako kráľov

Podtitul reštaurácie totiž znie – Rudolfinum, miesto kráľovskej hostiny. Reštauráciu nájdete na starom znám Šafárikovom námestí, ktoré sa po dlhšej dobe rekonštrukcií konečne prebúdza k životu. Naviac sa nachádza na lukratívnom mieste najmä pre promovaných právnikov a študentov Filozofickej fakulty UK, ktoré nájdete hneď vedľa. Krásny prerobený interiér na úrovni vás privíta naozaj v kráľovskom štýle so špeciálnym kráľovským promočným menu – nesmie chýbať slepačia polievka, kuracie prsia servírované so zeleninovým ratatouile alebo bravčová panenka na grile. V cene mäsa je aj reštauráciou odporúčané kráľovské horkasté pivo Krušovice.

promócie v Bratislave: Šafárikovo námestie 7 811 02 Bratislava, foto: http://rudolfinum.sk/galeria
Šafárikovo námestie 7, 811 02 Bratislava, foto: www.rudolfinum.sk/galeria

Reštaurácia Aqa vás naladí do pohody

V prípade promócií vám radi pomôžu osláviť s vašimi najbližšími slávnostné ukončenie štúdia aj v reštaurácii Aqa na Fazuľovej ulici. Podľa ich vlastných slov “dodajú vašej promócii dôležitosť, ktorú si zaslúži. S vašou rodinou a známymi si pripijete slávnostným prípitkom, pochutíte na dobrom jedle, napijete sa niečoho dobrého a hlavne v príjemnej atmosfére oslávite váš úspech.” Pre rýchlejšie orientáciu v cenách a v tom, koľko vás celá oslava v tomto podniku vyjde, nájdete na stránke aj veľmi prehľadný formulár na kalkuláciu.  

promócie v Bratislave: AQA Restaurant Fazuľová 5 811 07 Bratislava
AQA Restaurant, Fazuľová 5, 811 07 Bratislava, foto: www.aqa.sk/promocie/

V Našej hospode sa budete cítiť ako doma

Osláviť promócie môžete aj v reštaurácii Naša hospoda, ktorá si rovnako zakladá na tradičných českých a slovenských špecialitách vo svojej kuchyni. Keďže usporiadatelia chcú, aby bol váš deň u nich perfektný, ako pozornosť podniku máte slávnostnú výzdobu stola vo vami vybranej farbe zdarma. Keďže na úspech si treba pripiť, v cene organizovania vášho podujatia máte aj prípitok Hubert polosladký pre všetkých. V priestoroch Našej hospody sa nachádza aj letná terasa a detský kútik pre malých výmyselníkov.

promócie v Bratislave: Naša hospoda, Galvaniho 2/A, Bratislava 821 04, foto: www.nasahospoda.sk/gallery
Naša hospoda, Galvaniho 2/A, Bratislava 821 04, foto: www.nasahospoda.sk/gallery

Hotel Barónka vám ponúka priestory reštaurácie, zimnej záhrady či vinárne

Štvorhviezdičkový hotel Barónka usporadúva oslavy promócií pod heslom “Oslávte vaše úspechy s nami”. V priestoroch luxusnej hotelovej reštaurácie na Mudrochovej ulici si môžete váš ničím nerušený deň užiť v priestornej reštaurácii, menšej zimnej záhrade alebo útulnej vinárni. Na stránke nájdete aj návrh promočného menu pre vás a vašich blízkych – pochutiť si môžete napríklad na kuracích prsiach plnených prosciuttom, mozarellou a sušenými paradajkami alebo na bravčovej panenke v slaninke s brusnicami na demi glace. Svoj úspech zavŕšte sladkým pokušením v podobe francúzskej tortičky alebo ovocného cheescakeu. Mňam!

promócie v Bratislave: Hotel Barónka, Mudrochova 2, 835 27 SK - Bratislava - Rača, foto: http://www.baronka.sk/sk/restauracie-priestory
Hotel Barónka, Mudrochova 2, 835 27 Bratislava – Rača, foto: www.baronka.sk/sk/restauracie-priestory

Hotel Dominika disponuje aj poľovníckym salónikom

Ten má kapacitu šestnásť miest a je vyzdobený krásnymi poľovníckymi trofejami (viď. fotografia). Kapacita klasickej reštaurácie je 60 miest a jedálny lístok na bežný deň i na deň vašich promócií je obohatený o vynikajúcu divinu. Nebojte sa však, bohatý výber je tu aj pre vegetariánov, ktorým mäsko až tak nevonia. Reštaurácia hotela Dominika má naviac i terasu a veľké detské ihrisko, takže ak máte vo svojej rodine malé deti, nemusíte sa báť, že sa budú nudiť. Aj pre ne sa stane váš promočný deň o čosi krajším.

promócie v Bratislave: Hotel Dominika, Vlastenecké námestie 3, 851 01 Bratislava, foto: www.hoteldominika.sk/#prettyPhoto
Hotel Dominika, Vlastenecké námestie 3, 851 01 Bratislava, foto: www.hoteldominika.sk/#prettyPhoto

Veríme, že sme vás inšpirovali. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek reštauráciu, dúfame, že budete spokojní a odídete najedení a dobre naladení. Máte byť na čo hrdí, preto treba podčiarknuť svoj úspech podnikom, ktorý vás nesklame. V každom prípade každému čerstvo promovanému vysokoškolákovi gratulujeme a prajeme okrem dobrej chuti aj veľa profesionálnych úspechov. 

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram