zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Trenčín nepatrí k najväčším mestám, ale najesť sa tu dá naozaj výborne. Okrem luxusných podnikov, reštaurácií či pizzérii je tu i miesto povestné svojimi skvelými domáci hamburgermi – dámy a páni, vitajte v Alcatraze.

Nie, skutočne nejde o známu väznicu, ale o veľmi príjemný podnik na trenčianskom sídlisku Juh, ktorý už niekoľko rokov teší svojich zákazníkov skvelým a cenovo dostupným jedlom. Alcatraz Pizza & Burgers, ako znie celý názov podniku, nájdete na Východnej ulici.

 Ak ste hladní, vaše kroky by mali smerovať sem. Nesklamete sa

Na jedálnom lístku nájdete pizzu, úžasné voňavé šaláty, wraps, raw dezerty alebo nápoje od výmyslu sveta. Tým hlavným sú však domáce hamburgery na pohľadanie. Nenájdete tu však žiadny polotovar, všetko si kuchári pripravujú sami v reštaurácii. Keďže tá poskytuje aj rozvoz, jediným slabým miestom môže byť dlhšia čakacia doba na objednané jedlo doma i priamo na mieste. Na dobré sa však oplatí počkať, o čom svedčia aj desiatky recenzií na stránke reštaurácie. “Dlhšia čakacia doba je niečo, na čoho zlepšení od začiatku pracujeme. Mrzí nás, ak musia zákazníci občas dlhšie čakať, no je to jednoznačne podmienené našou poctivosťou v príprave všetkých pokrmov.” odpovedala na otázku majiteľka podniku Lucia Kráľová.

domáci burger v Trenčíne: Burger aj s vlajočkou reštaurácie Alcatraz
Burger aj s vlajočkou reštaurácie Alcatraz
domáci burger: Vynikajúce a jedinečné pochúťky pre milovníkov RAW stravy
Vynikajúce a jedinečné pochúťky pre milovníkov RAW stravy

V ponuke medzi šiestimi základnými hamburgermi v Alcatraze nájdete päť s hovädzím čí kuracím mäsom a jeden pre vegetariánov. Po výdatnom obede či večeri skúste jeden z ponúkaných a úspešných raw dezertov a kávu priamo z miestnej pražiarne. “Snažíme sa vytvoriť miesto pre všetky vekové kategórie. Na našom najväčšom sídlisku sa u nás postupne učia tráviť čas, dobre sa najesť a posedieť s priateľmi celé rodiny, čo nás nesmierne teší.” dodáva napokon majiteľka.

domáci burger v Trenčíne: Moderný americký štýl je na Slovensku príjemným osviežením
Moderný americký štýl je na Slovensku príjemným osviežením

 Školený personál vám vždy ochotne poradí a odpovie na vaše otázky a snaží sa, aby ste sa tu cítili čo najpríjemnejšie. V krásnom prostredí, v akom reštaurácia sídli, s tým však určite nebudete mať problém. Samozrejmosťou je, že ide o nefajčiarsky podnik. Čo však nie je také bežné je, že podnik je orientovaný aj na majiteľov so zvieratkami a zaraďuje sa tak k moderným petfriendly reštauráciám na Slovensku. Moderné americké prostredie vás prenesie o kusisko na Západ. V najbližšej dobe je v reštaurácii plánovaná aj výstavba a otvorenie letnej terasy, aby ste si jedlo mohli vychutnať spoločne so slnečnými lúčmi. Pri najbližšej návšteve Trenčína by ste tento podnik rozhodne nemali obísť. 

Zdroj foto: pixabay.com, Braňo Jurík by alcatraz-tn.sk

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram