JUMP STREET:
zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
Pokiaľ by ste radi vyskúšali niečo netradičné s nádychom skutočného luxusu, zamierte do pomerne čerstvého a chrumkavého bratislavského konceptu JUMP STREET.

V srdci Bratislavy, priamo na Šafárikovom námestí, vás čaká jedno z najmodernejších bistier na Slovensku. JUMP STREET, dizajnérsku reštauráciu zariadenú v tmavých odtieňoch vedie len 19-ročný talent Patrik Fabian.

Čierny burger ako hlavné lákadlo

Interiér totiž ani zďaleka nie je jediný, čo je v tomto podniku čierne. Aj keď nemožno hovoriť o čiernej ako o farbe, ktorá by v gastronómii dominovala, vo svetových moderných konceptoch sa objavuje čoraz častejšie. JUMP STREET za týmto trendom v ničom nezaostáva.

JUMP STREET: foto: Facebook JUMP STREET
foto: Facebook JUMP STREET

V tónoch tejto farby totiž dostanete (samozrejme, na čiernom podnose či tanieri) aj čierny burger. Ruky si nezašpiníte vďaka špeciálnym (a povedzme si narovinu aj superelegantným) čiernym rukavičkám a ak si predsa len trochu zašpiníte ústa, môžete si ich utrieť do pripraveného čierneho obrúska.

Nezanedbateľným detailom v tomto prípade je aj dodatok, ktorý k nemu dostane – jedlý prášok s prímesou 23-karátového zlata. Samotný majiteľ bistra nazval tento burger vlajkovou loďou celej reštaurácie a niet sa čomu čudovať – za pomerne krátku dobu fungovania si získalo bistro nadšených a verných návštevníkov.

Nadšenec, ktorý vie, ako to chodí

Vďaka mladému veku sa Patrik vie pohybovať nielen vo svete gastronómie, pre ktorú mal odmalička nadšenie, ale aj vo svete internetu, ktorý podľa neho hýbe svetom. Pre úspech podniku podľa jeho slov nie sú viac dôležité len kvalitné suroviny a recepty, ktoré hostia ocenia.

Od začiatku sa zameral aj na marketing a na to, aby sa tento koncept dostal do povedomia čo najširšieho množstva ľudí. Ako vhodný spôsob vidí najmä sociálne svete, ktoré sú už populárne medzi všetkými vekovými kategóriami.

Ako sám vraví, z ich bistra málokto odíde bez toho, aby si jedlo, veľmi štýlovo nadizajnované na tanieri, neodfotil a nepublikoval na internete. Následne zákazník označí ich reštauráciu a je to! Dobrá reklama sa predsa šíri aj sama.

JUMP STREET: foto: Facebook JUMP STREET
foto: Facebook JUMP STREET

Každý deň chutné menu

JUMP STREET je miesto, v ktorom sa snúbi nielen moderná gastronómia a luxus, ale aj obedový reštauračný formát v podobe ponuky denného menu. Každý deň si priamo v centre Bratislavy môžete dopriať teplú polievku pripravenú z poctivých surovín. Na výber máte aj z dvoch hlavných jedál, z ktorých jedno je vždy vegetariánske. V cene denného menu naviac servírujú vynikajúce domáce limonády. Kompletnú ponuku nájdete na TOMTO odkaze.

Maskot reštaurácie? Prečo nie

Keď by ste si už mohli myslieť, že tejto reštaurácii absolútne nič nechýba, do oka vám padne ich maskot. Logo v tvare piktogramu býka sa nenásilne vryje do pamäti každému, kto ochutná jednu zo špecialít JUMP STREET-u.

Hrdý nositeľ mena “THE JUMPEE” dostáva aj svoju reálnu podobu, a to najmävtedy, keď sa v podniku konajú rodinné či firemné oslavy. Ako môžete vidieť na fotografii, postave s hlavou býka nechýba elegancia a akási zmyselnosť. Patrikovi a jeho tímu sa tak podarilo vytvoriť maskota, ktorý perfektne kopíruje štýl celého konceptu.

JUMP STREET: Facebook JUMP STREET
foto: Facebook JUMP STREET

Zaujal vás tento nápad? Pôjdete elegantný burger vyskúšať alebo možno dáte šancu inému pokladu na tanieri v podaní mladého a talentovaného kuchára? Nezabudnite zdieľať fotku a označiť aj JUMP STREET na Instagrame. :)

Zdroj foto: Facebook JUMP STREET

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram