Jazzové soboty v LemonTree

2267
zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

LemonTree je krásna reštaurácia priamo v srdci Bratislavy na Hviezdoslavovom námestí, s perfektným výhľadom na mesto. Podľa našich informácii je jednou z mála, kde sa hráva pravidelne jazzová hudba. Live jazz a príbuzné žánre ako bossa nova, nu jazz, popjazz, blues, soul, či acoustic music si tu môžete vychutnať každú sobotu v rámci pavidelného cyklu – Jazzové soboty. 

A k tomu všetkému odporúčame aj výborné jedlo a skvelé nápoje. LemonTree je totiž známy aj svojou gurmánskou kuchyňou, orientujúcou sa na thajské špeciality. Aj vďaka výnimočným miešaným drinkom je vyhľadávaným a obľúbeným miestom na nočný život Bratislavčanov ako aj návštevníkov Starého Mesta. Špecialitami reštaurácie sú napríklad aj thajské masáže zadarmo alebo pravidelné gurmánske štvrtky. Nechýba ani obedové menu, ktoré má v LemonTree podobu týždňovej ponuky kvalitného a čerstvého dvojchodového menu s nádychom Thajska. Vybrať si môžete polievku alebo predjedlo a hlavné jedlo z troch alternatív. Aktuálne obedové menu môžete od januára nájsť aj u nás na portáli Menucka.sk.

Jazzové soboty vo februári

Februárový program zahŕňa vystúpenia Jazz Belles, Dominika Titková Trio, Jazzbeat a Ingrid Bezáková & Friends.

LemonTree - Jazzové soboty

Ste zákazník reštaurácií? Pozrite si aké je dnes denné menu vo Vašom okolí. 

Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie? Pridajte sa na portál Menučka 
a uverejňujte tu Vašu aktuálnu ponuku jedál a denného menu. 
Priama registrácia tu.

Tu je ich aktuálny januárový program, v ktorom sa predstaví Aires Trio, Body & Soul s Nikolajom Nikitinom a skvelou speváčkou Hankou Gregušovou, Luciana Martini za doprovodu Juraja Kalásza a Gaba Jonáša, ako aj trio Dominiky Zdražilovej.

LemonTree reštaurácia v Bratislave - jazzové soboty - jazzová hudba live

Viac informácií na stránke reštaurácie LemonTree.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram