Flamender Laurinska Bratislava Tasting menu

Hľadáte niečo výnimočné, čím by ste potešili svojich blízkych? Dávno ste nevzali manželku na večeru alebo si neposedeli s priateľmi ako praví pôžitkári pri chutnom poctivom jedle a niečom tekutom „na zahriatie“? Tak máme pre vás perfektný tip! Darujte im aj sebe skutočný gastronomický zážitok plný lahodných chutí. Vyskúšajte spoločne to najlepšie, čo reštaurácia FLAMENDER na Laurinskej ponúka so skvelou novinkou: 5 a 7-chodovým Tasting menu, ktoré si môžete dochutiť aj lahodným sprievodom vychýrených vín zostaveným profesionálnym someliérom.

Vyzreté bravčové karé, delikatesa 5-chodového menu

Flamender Bratislava Tasting menu
Foto: Flamender restaurant & pub

Executive Chef Peter Petráš a jeho tím zostavili Tasting menu tak, aby bolo mozaikou originálnych chutí, z ktorých si hostia vyskladajú naozajstný gurmánsky zážitok. Súčasťou toho 5-chodového je aj špeciálne Vyzreté bravčové karé so syrovo-orechovými kroketami, ktoré FLAMENDER ponúka ako jedna z mála reštaurácií na Slovensku. Nazýva sa tiež Dry aged karé a je skutočnou delikatesou – v suchu a chlade zreje 3 až 4 týždne. Pred samotným zrením sa ešte potiera hovädzím tukom, vďaka čomu mäso získa lahodnú orieškovú chuť!

Šťastná sedmička gurmánskych lahôdok 7-chodového menu

Flamender Laurinska Bratislava Tasting menu
Foto: Flamender restaurant & pub

Patríte k tým,  ktorí veria, že číslo 7 prináša šťastie? Šéfkuchári FLAMENDRA sú presvedčení, že to gurmánske vám 7-chodové zážitkové Tasting menu prinesie ;) Nájdete v ňom napríklad aj poctivú Bravčovú panenku souse-vide v  mandľovej kruste s tekvicovými plackami a hubovou omáčkou, lahodné Medailónky z hovädzej sviečkovice s vykŕmenou kačacou pečeňou a pučenými zemiakmi, či  originálny Makový mousse s vanilkou, lesným ovocím a kakaovou špongiou.

Flamender Laurinska Bratislava Tasting menu
Foto: Flamender restaurant & pub

Tasting menu je výsledkom spoločnej kulinárskej práce dvoch vedúcich osobností flamendrovskej kuchyne. Zostavili ho Executive Chef Peter Petráš a šéfkuchár reštaurácie FLAMENDER Laurinská Peter Oravec. V kompletnej podobe ho nájdete tu:

http://flamender.sk/laurinska/nasa-ponuka/tasting-menu/

Degustujte, zažívajte a láskajte svoje zmysly, pretože s Tasting menu à la FLAMENDER život chutí ….

Zdroj: Flamender restaurant & pub

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
referencie