Fabrika the beer pub - Marek Fošnár

Varí si a čapuje niekoľko druhov vlastného piva. Je vychýrenou famóznymi burgrami, po ktorých sa oblizujú aj tí najväčší burger fajnšmekri. Jedálny lístok obsahuje okrem pivárskych špecialít aj pestrý výber z jedál medzinárodnej kuchyne, aktuálne napríklad aj novinku steak z pštrosa. Má krásny priestranný, ale zároveň útulný interiér, v ktorom sa kombinuje pohodlný zemitý štýl s luxusom kvalitných materiálov, čo zodpovedá budove, v ktorej sa nachádza. V neposlednom rade je jej výsadou aj milý a starostlivý personál. O tom, čím je reštaurácia Fabrika the beer pub odlišná od iných reštaurácií, aké novinky ponúka či aká je skladba jedálneho a nápojového lístka sme sa porozprávali s F&B managerom Marekom Fošnárom a zástupcom šéfkuchára Danielom Melicheríkom.

Obľúbený podnik Fabrika the beer pub nájdeme neďaleko historického centra, Prezidentského paláca či Hlavnej stanice, na Štefánikovej ulici. Bratislavčania, ako aj návštevníci hlavného mesta, si obľúbili predovšetkým jej burgre a vlastné pivo. Na jeho kvalitu dohliadajú dvaja výborní sládkovia s množstvom ocenení, Peter Chňupa a Michal Hatala. Ak sa sem chystáte s partiou, určite odporúčame rezerváciu stola, keďže tu býva často beznádejne plno. Počas obedov servíruje Fabrika aj denné obedové menu s ponukou polievky a dvoch hlavných jedál na výber, všetko v cene príjemných 5,90 €.

My sme sa stretli najskôr s F&B managerom reštaurácie Fabrika the beer pub Marekom Fošnárom, ktorý nám takto príjemne predstavil služby a ponuku reštaurácie.

Konkrétnejšie informácie o skladbe jedálneho lístka a spôsobe prípravy niektorých jedál nám porozprával následne Daniel Melicherík. Zástupca šéfkuchára predstavil steak z pštrosa – novinku v jedálnom lístku, tiež letný bestseller špagety s krevetami, ako aj obľúbené tataráky. Vysvetlil, ako tu pripravujú svoje vychýrené burgre, a tiež z čoho presne je zložený ich TOP burger s názvom Clubman burger s dvojitou dávkou poctivého mäsa.

Daniel Melicherík nám takto porozprával konkrétnosti priamo z kuchyne o príprave jednotlivých jedál reštaurácie Fabrika the beer pub.

Musím priznať, že tento podnik je už dlhšiu dobu naším obľúbeným miestom a rezervačky na stoloch sú dôkazom toho, že podobné dojmy má okrem nás celkom slušný počet ľudí. Určite vám teda odporúčam jeho návštevu, som si istá, že budete nadmieru spokojní. Najmä ak máte radi pivo a bugre, ale aj keby náhodou nie určite si budete mať z čoho vybrať, ponuka reštaurácie je pestrá.

Pozrite si ešte zopár fotografií z našej návštevy v reštaurácii Fabrika the beer pub.

Fabrika The Beer Pub Bratislava

Fabrika The Beer Pub Bratislava

Fabrika The Beer Pub Bratislava
STEAK Z PŠTROSA v bylinkovej kruste s ratatouile zeleninou a koňakovou omáčkou
Fabrika The Beer Pub Bratislava
ŠPAGETY S KREVETAMI, sušenými paradajkami, cesnakom, chilli, baby špenátom a parmezánom
Fabrika The Beer Pub Bratislava
Ondrej Slašťan s Marekom Fošnárom
Fabrika The Beer Pub Bratislava
Ondrej Slašťan s Danielom Melicheríkom

Zdroj foto: Menučka.sk

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
reklama