Dokonalá záhradná párty

309

Chvíle strávené v záhrade sú neoddeliteľnou súčasťou slnečných dní. Záhradná párty s chutným jedlom a vašim obľúbeným drinkom v ruke je vždy dobrý nápad. Vychutnajte si ju v talianskom štýle so svojimi blízkymi. 

Leto sa chýli ku koncu, no nás ešte stále čaká pár teplých dní. Užite si ich preto so svojimi blízkymi. Ugrilujte si vaše obľúbené jedlá, či už ide o šťavnaté mäso alebo chutnú zeleninu.  Na záhrade zapáľte sviečky a pustite váš obľúbený playlist, vďaka čomu vytvoríte príjemnú uvoľnenú atmosféru. 

Rozhodne nezabudnite, že na žiadnej párty by nemali chýbať dobré drinky. Výbornou voľbou je svieži nápoj plný bubliniek a aromatickej chuti – Aperol Spritz, ktorý je na záhradnú párty s priateľmi ako stvorený. Budete prekvapení ako rýchlo a jednoducho si ho viete pripraviť aj doma. Vo vínovom pohári plnom ľadu zmiešajte 1 diel Cinzano Pro-Spritz alebo klasického prosecco a 1 diel Aperol. Potom stačí doliať trochou sódy, dozdobiť plátkom pomaranča a tradičný taliansky aperitív je na svete. 

Pokiaľ však preferujete nealkoholické nápoje, Crodino vás ihneď osloví. Zvoľte si buď Crodino Rosso alebo Crodino Biondo, ktoré rovnako ako Aperol Spritz dodajú vašej párty taliansky štýl. Stačí, ak do pohára plného ľadu vylejete celý obsah fľaštičky Crodino Rosso alebo Crodino Biondo a dolejete sódu. Na záver doplňte plátkom pomaranča a už len vychutnávajte.


ODPORÚČAME VÁM:

Ste zákazník reštaurácií?
Pozrite si denné menu v okolí. Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie?
Pridajte sa na portál Menučka
a uverejňujte tu Vaše menu.
Priama registrácia tu.

Na čo tiež netreba zabudnúť pri záhradnej párty s kamarátmi je program. Či už zvolíte uvoľnenú atmosféru a necháte tomu voľný priebeh alebo naplánujete rôzne spoločenské hry, určite to bude stáť za to. 

Tak neváhajte, zavolajte priateľov a záhradná párty sa môže začať. Dobrá nálada pri chutnom jedle s talianskym aperitívom je zaručená a tak sa rozlúčte s letom tak, ako sa patrí.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
Sledujte nás na Facebooku