Chcete stretnúť kuchárske hviezdy naživo? Poďte s nami na Gastronomy Slovakia 2024

598
Gastronomy Slovakia 2024
foto: TS Gurmán na Slovensku

Už 23. apríla sa uskutoční 9. ročník prestížneho podujatia Gastronomy Slovakia 2024. Ak chcete naživo vidieť vystúpenia našich kuchárskych hviezd aj michelinských šéfkuchárov z celej Európy, ste srdečne pozvaní do bratislavskej Refinery Gallery.

Gastronomy Slovakia 2024 je jedinečnou udalosťou kulinárskeho sveta. Ide v podstate o medzinárodné sympózium, kde sa pod záštitou Radoslava Nackina a bedekra Gurmán na Slovensku stretnú tí, pre ktorých je gastro segment prácou, vášňou aj hobby zároveň.

Gastronomy Slovakia 2024 bude vyzerať aj takto:

 • dokopy 6 michelinských hviezd na jednom pódiu
 • 3 Zlaté vidličky (slovenské ocenenie TOP šéfkuchárov)
 • slovenský Kuchár rok 2023
 • 26 vystavovateľov
 • 13 cooking show a workshopov
 • desiatky odborných hostí
plagát Gastronomy Slovakia 2024
zdroj: Gurmán na Slovensku

Milujem skvelé jedlo, oplatí sa mi prísť?

Jednoznačne áno. Nech je vaše miesto v slovenskej gastronómii akékoľvek, z Gastronomy Slovakia 2024 budete odchádzať nadšení. Je to jediné podujatie, kde sa stretávajú všetci tí, ktorí niečo v slovenskej gastronómii znamenajú alebo túžia znamenať.

Je to ideálne miesto na stretnutia s kolegami, načerpanie inšpirácie, sebavzdelávanie a vzájomné rozhovory. Pre hoteliérov a majiteľov, F&B manažérov a kuchárov pripravili množstvo live vystúpení a workshopov, master classov a diskusií s najlepšími odborníkmi z celej Európy – ako to robia oni a prečo sú úspešní.

Gastronomy Slovakia 2024 občerstvenie
foto: autorka

Po niekoľkých skúsenostiach z predošlých rokov môžeme potvrdiť, že toto podujatie doslova srší inšpiráciou. Nielen hostia, ale aj samotní šéfkuchári, majitelia pražiarní, výrobcovia korenín či remeselných limonád sa navzájom počúvajú a otvárajú si tak dvere do nových dimenzií gastronómie.

Nie je nič nezvyčajné, ak tu uvidíte špičkového šéfkuchára sedieť vedľa seba v hľadisku a budete spoločne počúvať (napríklad) prednášku o tom, ako párovať miešané nealkoholické nápoje s menu v reštaurácii.

Gastronomy Slovakia 2024 vystavovatelia a prednášky
foto: TS Gurmán na Slovensku

Príďte sa inšpirovať tými najlepšími

Gurmán na Slovensku sa venuje príprave tohto podujatia na ďalší rok odvtedy, ako v apríli skončilo to aktuálne. Celý tím si dáva záležať na tom, aby sa pódiu objavili inšpiratívne osobnosti a aby si hostia odniesli množstvo nápadov do svojho podnikania.

Preto sa aj na Gastronomy Slovakia 2024 môžete tešiť na mená ako Lukáš Hesko, Tomáš Lysý či Marek Minarič – čerstvý víťaz slovenského kola Bocuse d´Or, ktorý povedie náš tím vo finále tejto súťaže v Lyone. Medzi svetovými hviezdami zasvietia na pódiu napríklad šéfkuchár Európy 2018 Sebastian Frank, rakúska vychádzajúca hviezda Julian Stieger či michelinský šéfkuchár Andreu Genestra.

Kompletný zoznam šéfkuchárov, vystavovateľov a workshopov nájdete na TOMTO ODKAZE »

Gastronomy Slovakia 2024 šéfkuchári
foto: TS Gurmán na Slovensku

Na Gastronomy Slovakia 2024 okrem iného zažijete:

 • master classes avantgardných šéfkuchárov naživo na pódiu
 • nové trendy, techniky a myšlienky vo svetovej gastronómii
 • somelierske svetové trendy a master classes so svetovým vinárom
 • fascinujúce obchodné prehliadky so širokou škálou inovatívnych produktov v gastronómii
 • odborné workshopy, degustácie a prezentácie

Zvýhodnené ceny vstupeniek platia vtedy, ak si ich zakúpite v predpredaji cez www.gastronomyslovakia.sk. Neváhajte s kúpu vstupenky, na mieste bude vstup o 20 % drahší. Tešíme sa na vás a ak sa na toto podujatie chystáte, nebojte sa nás osloviť. Radi sa porozprávame a vymeníme si inšpiratívne nápady a postrehy.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
reklama