Chcete si uľahčiť pobyt v kuchyni a varenie? Kovový regál je ideálne riešenie

458

Bez úložného priestoru to v kuchyni nebude nikdy dobre fungovať. Nejeden skúsený kuchár predsa veľmi dobre vie, že nielen kvalitné prísady do jedla, ale aj optimálne využitie priestoru a správne skladovanie potravín určuje kvalitu a chuť hotového pokrmu. 

Ak preto hľadáte na plnohodnotný chod a prevádzku kuchyne vhodné skladové riešenie Majster Regál má pre vás systém, ktorý sa postará nielen o skladovaný tovar, ale aj oveľa pohodlnejšie varenie

Kovový Regál si môžete vybrať v rôznych štýloch a veľkostiach, ktoré umožňujú viacnásobné použitie v akomkoľvek priestore. Tieto úložné systémy dokážu uchovávať širokú škálu produktov a tovaru, ktoré bežne potrebujete na účely prípravy jedla. 

A aby sme vás v tejto voľbe ešte viac uistili, pripravili sme pre vás niekoľko dôležitých výhod kovových regálov, o ktorých sa môžete presvedčiť priamo v praxi.


ODPORÚČAME VÁM:

Ste zákazník reštaurácií?
Pozrite si denné menu v okolí. Ste majiteľ alebo manažér reštaurácie?
Pridajte sa na portál Menučka
a uverejňujte tu Vaše menu.
Priama registrácia tu.

Kovový regál vám poskytne dokonalý prehľad

Kovové regály majú prvú výhodu v tom, že umožňujú zamestnancom kuchyne uchovávať produkty tak, aby boli pre šéfkuchára dostatočne viditeľné, na rozdiel od iných skladovacích jednotiek, ktoré môžu byť chaotické a vyššie. Tento typ regálu tiež nemätie personál ohľadom množstva a stavu produktu. 

Regály môžete použiť na uchovanie všetkého, a to spôsobom, ktorý vyhovuje vašej kuchyni, od korenín a malého náradia až po iné často požadované suroviny. Kovové regály od Majster Regál sú certifikované, vyrobené z odolného materiálu s antibakteriálnou povrchovou a protipožiarnou úpravou. 

Usporiadanie kuchyne s týmto systémom pomáha kuchárom nájsť požadovaný predmet oveľa rýchlejšie, čím sa uľahčuje práca, urýchľuje príprava pokrmov a šetrí čas i peniaze. 

Postará sa o akýkoľvek druh tovaru

Kovové regály z nehrdzavejúcej ocele sú jednou z najodolnejších a najtrvanlivejších možností dostupných v kuchyni. Tieto skladové zariadenia poskytujú dokonalú ochranu pred vlhkosťou, a tým aj hrdzou a koróziou. 

Okrem toho, jedným z bežných spôsobov použitia tohto produktu je skladovanie jemných a krehkých predmetov, ako sú koreniny a iné potravinové prísady uložené v pohároch vyrobených zo skla, ktoré by neprežili ani deň, ak by sa skladovali kdekoľvek inde v kuchyni.

Je vyrobený z vysoko odolného materiálu

Ako už bolo spomenuté v predchádzajúcich bodoch, tento úložný systém je vyrobený z vysoko odolného materiálu, ktorý možno použiť v rôznych priestoroch, o ktorých veľmi dobre vieme, že sú dosť aktívne miesta. Väčšina bežných nábytkových zostáv podobného typu býva preto náchylná na zvýšené poškodenie a opotrebovanie. 

Kovové regály sú však vytvorené tak, aby prežili viac menej akýkoľvek druh hrubého používania bez častých požiadaviek na údržbu alebo výmenu. Veľkým plusom je aj vysoká odolnosť políc a ich nosnosť – v závislosti od modelu od 25 kg  do 1000 kg na policu.

Odoláva kolísaniu teploty

Ani teplota a jej kolísanie na úložné priestory a skladované tovary nevplýva vždy dobre. Ďalšou výhodou kovových regálov preto je, že dokážu vďaka svojmu materiálovému zloženiu a profesionálnej povrchovej úprave s certifikáciou tolerovať vysoké teplotné zaťaženie  akéhokoľvek priestoru

Táto funkcia robí z moderných kovových regálov ideálneho kandidáta do kuchýň, ktoré využívajú veľké množstvo tepla na prípravu jedál. Oceľové regály bez problémov odolajú vyšším teplotám oveľa lepšie ako iné varianty políc. 

A dokonca ich môžete využiť aj v priestore, ktorý je vystavený nepríjemným poveternostným vplyvom a extrémnym podmienkam.

Dá sa ľahko prispôsobiť

Ďalšou zásadnou a trvalou výhodou kovových regálov je, že ponúkajú fantastické možnosti personalizácie. Jednotlivé komponenty môžete kedykoľvek a s pomocou bezskrutkového systému  a jednoduchého návodu zväčšiť, aby ste pomohli zvýšiť ich úložnú kapacitu. Kovové regály sa tiež  jednoducho čistia a dajú využiť na viacero účelov. 

Tak to s nimi skúste a uľahčite si popri efektívnom skladovaní aj varenie. 

Zdroj obrázkov: www.majster-regal.sk

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin