zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Rodinná chata s príjemnou atmosférou neďaleko Banskej Bystrice v obci Ľubietová, poteší nielen detského, ale aj dospelého zákazníka. Okrem iného ponúka výbornú domácu stravu, preslávenú domácimi pečenými buchtami, vianočnou kapustnicou, kotlíkovým gulášom alebo Lubethovskou fazuľovicou. 

Ponúka množstvo atrakcií ako: preliezkovo, hojdačkovo, mini fun park, domček na stračej nôžke, basketbalové ihrisko, futbalové ihrisko, brodisko, herňa a množstvo iných. Ubytovanie v rodinných izbách. Má pripravený animačný program pre deti: Kto zvládne uvariť zázračný elixír? Po stopách Ľubeníčka. Dobrodružná noc pri vatre. A iné.  Animačný program pre dospelých: ťažké nič nerobenie, poprípade aktivitou do nemoty. V letných mesiacoch Chata Lubetha odporúča navštíviť dedinské kúpalisko a v zimných mesiacoch, neďaleké lyžiarske stredisko, poprípade vás zavezie priamo za snehom.

SVADBY*SVADOBNÝ OBRAD PRIAMO V PRÍRODE*OSLAVY*SENIORSKE POBYTY*FIREMNÉ AKCIE*DETSKÉ POBYTY*STUŽKOVÉ*ŠKOLENIA *ŠKOLY V PRÍRODE *TÁBORY*POBYTY PRE RODINY*DETSKÉ OSLAVY*PRENAJATIE CHATY PRE MAXIMALNE SÚKROMIE

Chata Lubetha Ľubietová

Chata Lubetha sa snaží vytvoriť rozprávkovú KRAJINU LUBETHA, v ktorej môže každý zažiť na vlastnej koži príbeh ako z našej rozprávkovej knižky KRAJINA LUBETHA.  Hlavnými hrdinami rozprávkovej knižky sú ich maskoti škriatok a víla.

Súčasťou knižky je výherná detská ilustrácia súťaže: Deti maľujú deťom, ktorou chce Chata Lubetha podporiť mladé detské talenty a práve preto pripravila aj celoslovenskú súťaž, ktorej výherná ilustrácia bude v pokračovaní  KRAJINY LUBETHA 2.

Chata Lubetha Ľubietová

Niečo málo o knižke: Autormi knihy sú: Zuzana Kubašáková, Mária Papačová Cabanová a ilustrátorkou: Mgr. Art. Noemi Ráczová

Do Krajiny Lubetha prichádza skupina detí, aby v lesnom prostredí rodinnej chaty strávila týždeň plný zábavy a oddychu. Netušia, že les skrýva tajomstvá. Deti sa ocitnú na rozhraní dvoch svetov: sveta ľudí a sveta škriatkov, víl a iných tajomných bytostí. V tom istom čase sa v lese pri šume mohutného stromu zrodí škriatok, ktorý hľadá svoje poslanie spolu so svojskou kamarátkou vílou. V Krajine Lubetha sa začnú diať nevysvetliteľné veci, ktoré sa snažia deti vyriešiť. Pre koho si nepriateľská Ronda priniesla do tábora klietku? Na koho sa hnevá tajomný Čiernofúz? Podarí sa škriatkovi a víle nájsť stratené meno?

 

Zdroj Foto: Chata Lubetha

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram