zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
Za gastronómiou, ktorá je skutočnou pastvou pre oči, nemusíte chodiť ďaleko. Stačí zájsť napríklad do Žiliny a pokochať sa všetkými vôňami a chuťami, čo ponúka reštaurácia Hotela Dubná Skala**** v Žiline. 

Ak ste o ňom ešte nepočuli, zbystrite pozornosť dvojnásobne. Chystáme sa vám totiž predstaviť veľmi príjemný Hotel Dubná Skala**** spoločne s jeho reštauráciou a gastronomickými službami.

Pýšiť sa môže hotel nielen reštauráciou, ale aj barom, kaviarňou či cateringovými službami, ktoré sú zahrnuté v jeho gastronomickej ponuke.

Hotel Dubná Skala: Reštauračné priestory Hotela Dubná Skala, foto: FB Hotel Dubná Skala
Reštauračné priestory Hotela Dubná Skala, foto: Boutique Hotel Dubná Skala****
Ponuka jedál, aká sa neodmieta

Práve ste našli ideálne miesto nielen pre romantickú večeru, ale aj pre pracovný obed, rodinnú oslavu či firemné posedenie. Jedálny lístok je koncipovaný tak, aby zaujal všetkých a rovnako vyhovel špeciálnym požiadavkám čo najširšieho spektra potenciálnych stravníkov.

Jedlá sú pripravené z prvotriednych surovín, ktoré odpovedajú sezónnym požiadavkám. V kuchyni nenájdete polotovary, mäso je vždy čerstvé a dovážané od lokálneho dodávateľa.  Reštaurácia dopĺňa a obmieňa ponuku jedál v letnom a zimnom a la carte menu, pravidelne predstavuje sezónnu ponuku. Milovníkov dobrého vína zase zaujme precízne zostavená vínna karta plná kvalitných slovenských aj zahraničných vín.

Hotel Dubná Skala: Bravčová panenka sous-vide s kuskusom, zeleninovým brunoise a omáčkou z pečených paprík, foto: FB Hotel Dubná Skala
Bravčová panenka sous-vide s kuskusom, zeleninovým brunoise a omáčkou z pečených paprík, foto: Boutique Hotel Dubná Skala****

V reštaurácii s bežnou kapacitou 68 miest so sedením pri štvorcových stoloch si môžete počas práve prebiehajúceho leta pochutiť napríklad na letnej uhorkovej polievke, bravčovej kotletke s batátovým pyré, supreme z kukuričného kuriatka s cuketkou či iných dobrotách. Pri klasickom menu sa môžete rozhodnúť medzi cestovinami, hlavnými jedlami z mäsa, rýb, syrmi či delikátnymi dezertami. Pre malých hostí je pripravené detské menu s klasickými pochúťkami.

Každý týždeň denné menu 

Vždy počas pracovných dní sú v ponuke reštaurácie Hotela Dubná Skala**** raňajky (aj biznis raňajky) od 6:30 hod. do 10:00 hod, od 11:00 sa zase ponuka orientuje na denné menu.

To je rozdelené na tri základné skupiny podľa preferencií zákazníkov – klasik, light a business menu. Súčasťou každého z nich je polievka, pečivo a džbán s vodou. Existuje možnosť zakúpiť si dezert či vymeniť klasickú prílohu za chutný a zdravší ekvivalent – šalát.

Hotel Dubná Skala: Reštauračné priestory Hotela Dubná Skala, foto: FB Hotel Dubná Skala
Reštauračné priestory Hotela Dubná Skala, foto: Boutique Hotel Dubná Skala****

Klasik menu sa sústredí na ponuku jedál vychádzajúcich z tradičných konceptov, light menu predstavuje zdravšiu a ľahšiu alternatívu a business menu je vhodné na obchodné stretnutia najmä vďaka príjemnému a aj počas obeda nerušivému prostrediu. Cena denného menu sa pohybuje od 6,50 €.

Nielen reštaurácia, ale aj kaviareň s barom pre náročných

Či už ste si dohodli v Hoteli Dubná Skala**** stretnutie s priateľmi alebo pracovnými kolegami, ponuka kaviarne a baru bude pre vás príjemným prekvapením. V lete môžete počítať s osviežením v podobe čerstvých domácich štiav, limonád, miešaných koktailov či drobných sendvičov, čo zasýtia hlad.

Okrem toho, že sa nachádza priamo v centre Žiliny, predstavuje aj príjemné miesto s Wi-Fi pripojením, knižnicou a dennou tlačou. Časť kaviarne je vyhradená pre fajčiarov. Bar ponúka exkluzívny výber alkoholických a nealkoholických nápojov, pivo a pravé cigary.

Hotel Dubná Skala: Bar a kaviareň, foto: FB Hotel Dubná Skala
Bar a kaviareň, foto: Boutique Hotel Dubná Skala****
Objednajte si catering

V rámci Žilinského kraja je bonusom aj možnosť objednania si cateringových služieb od zamestancov a kuchárov reštaurácie Hotela Dubná Skala****.

Aj tí náročnejší klienti budú spokojní, keď kuchársky tím splní ich požiadavky do poslednej bodky. Či už ide o firemné alebo rodinné akcie nachádzajúce sa mimo priestorov hotelovej reštaurácie, fantázii sa medze nekladú.

Oslavy v Hoteli Dubná Skala**** nesú pečať jedinečnosti

Máte pred sebou krst, svadbu, promócie, oslavu narodenín, firemnú akciu? Zahŕňajúc vynikajúci catering spomínaný vyššie je reštaurácia Hotela Dubná Skala**** ako stvorená na akcie podobného typu. Využite priestory salónikov, profesionálne služby, ponuku reštaurácie a kaviarne – nakombinujte si vašu oslavu presne podľa svojich predstáv a uvidíte, že nebudete sklamaní.

Zdroje, zdroje fotografií: hoteldubnaskala.sk

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram