BOSCO restaurant & bowling: Štýlová reštaurácia v Trenčíne s vynikajúcim jedlom

1398
Reštaurácia Bosco v Trenčíne

Ak by ste v Trenčíne hľadali príjemnú reštauráciu, do ktorej môžete zájsť na obedové menučko, na romantickú večeru či rodinnú oslavu, BOSCO restaurant & bowling bude skvelou voľbou.

Pomerne veľké priestory reštaurácie sú zárukou príjemného posedenia, pri ktorom budete mať dostatok súkromia na to, aby ste si so svojimi priateľmi či rodinou aj dobre pokonverzovali. Reštaurácia sa skladá z dvoch častí, pričom tu nechýba aj detský kútik, bar či stôl pre veľkú skupinu.

Celkový interiér reštaurácie je veľmi pekný a útulný. Už od vstupných dverí si všimnete veľký moderný bar s niekoľkými stoličkami. Sedenie je od seba v dobrej vzdialenosti, nemusíte sa teda báť, že s ostatnými hosťami si budete „dýchať na chrbát“.

Farby sú v BOSCU ladené do prírodna až zemita, priestor je vzdušný a nadčasový. Na stenách nechýbajú tapety s imitáciou dreva či stromov, vďaka veľkým oknám zas do priestoru padá dostatok svetla, ktoré však nie je rušivé.

Počas teplejších dní si môžete vychutnať skvelé jedlo na slnečnej terase, ktorá sa nachádza z bočnej strany budovy. Vonku nechýba udržiavaný trávnik s detským ihriskom, takže toto miesto je ideálne v prípade, že do reštaurácie beriete aj deti.

Zdroj: web BOSCO

Obedové menu na úrovni

Reštaurácia na svojom facebookovom profile denne zverejňuje fotky obedových menučiek, ktoré vyzerajú neskutočne lákavo. Z vlastnej skúsenosti si dovolíme tvrdiť, že obedové menu v reštaurácii BOSCO patrí v Trenčíne jednoznačne medzi tie najlepšie.

Varia ho počas pracovných dní, pričom aktuálna cena obedového menu s polievkou je 8,20 € a bez polievky je to 7,30 € – 7,60 €. Na výber majú vždy jeden druh polievky, 4 druhy hlavných jedál a pizzu podľa vlastného výberu. Jedno z jedál je vegetariánske a samozrejmosťou je aj donáška obedového menu v rámci Trenčína a okolia.

Zdroj: Facebook

Z jedálneho lístka si vyberie každý

Pokiaľ sa do reštaurácie vyberiete cez víkend, počas sviatkov alebo vo večerných hodinách, vybrať si môžete z pomerne bohatého à la carte menu. Nájdete v ňom predjedlo, polievky či sladké dezerty, no práve hlavné jedlá sú dominantou úžasnej chuti aj estetickosti v BOSCU. Hlavný šéfkuchár Tomáš Ševčík s kolektívom totiž vedia, že jedia aj oči.

Na svoje si prídete či už ste dostali chuť na burger, pizzu, steak, šalát alebo cestoviny. Do pozornosti dávame napríklad skvelé Papardelle v kombinácii so syrom gorgonzola, grilovanou hruškou a vlašskými orechmi alebo Krémové risotto so špenátom a šťavnatými kuracími prsiami. V BOSCU myslia aj na najmenších, pre ktorých majú pripravené detské menu v milom prevedení s rozprávkovými postavičkami.

Zdroj: autor článku

Ochotný a ústretový personál

Vyzdvihnúť musíme aj veľmi príjemný personál, ktorý vyhovel požiadavkám väčšej skupiny. Pri rezervácii stola pre 10 ľudí na 20:00 sme boli ihneď upozornení, dokedy je otvorená kuchyňa a bola nám ponúknutá možnosť, že jedlo nám pripravia vopred, aby sme naň nemuseli dlho čakať.

Takže približne hodinu pred príchodom sme si na internete prezreli kompletné menu, vybrali si z neho a zatelefonovali do reštaurácie. Po príchode na miesto sme po usadení a objednaní si nápojov ihneď dostali aj jedlo. Bolo to veľmi efektívne a príjemné.

Zdroj: autor článku

Ako väčšia skupina sme boli usadení v menšej časti reštaurácie, takže sme sa aj napriek veľkému stolu všetci dobre počuli. Žiadny problém pre nich nebola ani požiadavka na prinesie si vlastných koláčikov, a to aj napriek tomu, že v menu majú dezerty.

Veľkým plusom tejto trenčianskej reštaurácie je určite aj bohatý nápojový lístok. Ak tu budete, rozhodne nevynechajte ich domáce limonády, mimoriadne chutná bola Zelené jablko so zázvorom. Tí, ktorí si potrpia na kvalitný alkohol, si tiež prídu na svoje – výberové rumy, brandy, whiskey či miešané kokteily na lístku nechýbajú.

Moderný bowling ako skvelé spestrenie

Zákazníci reštaurácie BOSCO majú k dispozícii dve bowlingové dráhy, ktoré sú od zvyšku reštaurácie dobre oddelené. Pri jedle vás teda nebude rušiť hluk z dráhy. Na bowling je potrebná samostatná rezervácia a aj napriek tomu, že kuchyňa je otvorená do 22:00, v piatok a v sobotu sa tu môžete zdržať až do polnoci.

Reštauráciu BOSCO restaurant & bowling vrelo odporúčame všetkým milovníkom dobrého jedla a príjemného prostredia.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin
reklama