zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Nakupovanie online je pohodlné a výhodné. V e-shopoch totiž zvyčajne nájdete omnoho viac produktov, ako v kamenných obchodoch. Navyše, pozrieť si ponuku tovaru a objednávať môžete odkiaľkoľvek aj z mobilu. Ukážeme vám zopár tipov, ako pri všetkých online nákupoch výrazne ušetriť.

Peniaze späť vďaka cashbacku

Počuli ste už o cashbacku, ktorý môžete získať za vaše nákupy? Doslovný preklad cashbacku sú „peniaze späť“. Cashbackový portál Tipli.sk vám ponúka peniaze späť z vašich nákupov na internete. Funguje to jednoducho, zaregistrujete sa na Tipli, prekliknete sa do vami vybraného obchodu a už len nakupujete, ako zvyčajne. Tipli vám z vášho nákupu vráti peniaze späť na váš účet.

Na Tipli nájdete viac ako 600 obchodov, v ktorých môžete nakupovať výhodnejšie. V indexe pod názvom obchodu objavíte výšku cashbacku, ktorý môžete z nákupu získať.

5 tipov pre výhodné nakupovanie

Ak chcete mať odteraz všetky nákupy online omnoho výhodnejšie, stačí sa zaregistrovať na Tipli a využívať všetky možnosti portálu zadarmo. Tipli sa postará o to, aby ste pri svojich nákupoch vždy čo najviac ušetrili.

  • Využívajte cashback.

V obchodoch môžete získať až 10 % späť zo sumy, ktorú miniete.

  • Nakupujte počas výpredajov.

Na hlavnej stránke Tipli nájdete prehľad aktuálnych výhodných akcií v obchodoch. Navyše vás portál v pravidelnom newsletteri informuje o ďalších výhodných zľavách, ktoré môžete využiť.

  • Nezabudnite na zľavové kupóny.

Na Tipli nájdete zoznam všetkých zľavových kódov, ktoré môžete v obchodoch používať. Ak nakupujete v konkrétnom obchode, jednoducho si zadáte jeho názov do vyhľadávača a na profile obchodu objavíte všetky aktuálne kódy na zľavu. Ak obchod aktuálne neponúka žiaden cashback, ako napríklad Sizeer, využite aspoň výhodné kupóny a ušetrite.

  • Prelistujte si letáky online.

Okrem skvelých zliav nájdete na Tipli aj prehľad letákov pre online aj kamenné obchody. Inšpirujte sa najnovším sortimentom a ponukou tovaru v akcii.

  • Zapojte sa do vernostného programu obchodu.

Väčšina obchodov ponúka možnosť výhodných vernostných programov, ktoré svojim verným zákazníkom ponúkajú ešte väčšie zľavy. Napríklad vďaka vernostnému programu Lindex môžete využívať prednosť pri akciových ponukách či možnosť nazrieť do nových kolekcií tovaru.

Okrem módy či obuvi nakúpite cez Tipli aj detské hračky, kozmetiku, pobyty ako napríklad na stránke RegioJet a množstvo ďalšieho.

zdieľať tento článok na:
FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

sledujte nás na:

FacebooklinkedininstagramFacebooklinkedininstagram